Arko Nem bitkisel sütler ve prebiyotikler ile cildi nemlendirerek besliyor

Arko Nem’den Yeni Prebiyotik Krem Serisi

‘En değerli giysiniz, cildiniz’ mottosuyla ürünler geliştirmeye devam eden Arko Nem; Yeni Prebiyotik Krem Serisini tanıttı. Seri; içeriğindeki bitkisel sütler ve prebiyotikler ile cildi nemlendirerek besliyor. Çevresel faktörlere karşı cilt üzerinde koruyucu kalkan oluşmasına destek veriyor. Aynı zamanda bariyer özelliğini destekleyerek onarılmasına yardımcı oluyor.

Yeni Arko Nem Prebiyotik Krem Serisinin badem sütü, yulaf sütü ve pirinç sütü olmak üzere 3 çeşidi var. Ürünler, yüzde 100 vegan. Alkol, paraben ve silikon içermeyen temiz formülü ile 48 saat nemlendirici etki sağlıyor. Üstelik hızlı emilerek yağlılık hissi bırakmıyor.

Markanın yüzü Burcu Özberk; yeni reklamda bitkisel sütler ve prebiyotiklerin; cildi nemlendirerek beslediğine ve onarılmasına yardımcı olduğuna vurgu yapıyor. Ayrıca vegan özelliğine dikkat çekiyor.

Özberk, “Yüzde 100 Vegan Arko Nem Prebiyotik Krem serisinin alkol, silikon ve paraben içermeyen; bitkisel sütler ve prebiyotiklerle cildi nemlendiren formülü, tam bana göre. Kendi cildim için kullandığım bir markanın reklam filminde oynamak da benim için ayrıca mutluluk verici’’ dedi.

Evyap Pazarlama Müdürü Mehtap Öner, ” Yeni seri tüketici ihtiyaçları ve trendler doğrultusunda oluşturuldu. Burcu Özberk’in enerjisi ve doğallığı ile de Arko Nem için uygun bir isim olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle iş birliğimize devam ediyoruz. Reklam filmi çekimleri de oldukça eğlenceliydi, filmimiz ile ilgili de çok güzel yorumlar alıyoruz’’ dedi.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir