Miu Miu yeni İlkbahar-Yaz 2024 Gözlük Koleksiyonu

Modern ikonik tasarımlar

Yeni İlkbahar-Yaz 2024 Miu Miu gözlük koleksiyonu, klasik bir tarzı asi olduğu kadar bilinçli bir tutumu temsil ediyor. Güneş gözlükleri, modern bir dokunuşla yenilenen ikonik tasarımlardan ilhamını alıyor.

Zamansız kare ve pilot modeller, klasik renkleri sıcak ve sofistike yaz renkleri ile bir araya getiriyor. Modern asetat ve metal yapılar ile yeniden yorumlanıyor. Miu Regard koleksiyonu, çerçevelerin geometrik hatları, şık profilleri ve yeni renkte göz alıcı lensleri ile yepyeni bir keşfe çıkıyor.

SMU09Z

Modern bir tavır sergiliyor. Biyo bazlı asetattan ve metalden üretiliyor. Bu modern pilot biçimli gözlük, markanın standartlarını büyük hacimler ve eğlenceli renk tonlarıyla yansıtıyor. Renk seçenekleri arasında klasik ve feminen nüansları olan lenslerle eşlenen siyah; biyo bazlı transparan karamel rengi ve bal rengi kaplumbağa kabuğu var. Bunlara ek olarak mavi ışık engelleyici modelleri de bulunuyor. Dikey Miu Miu logosu yatay saplara kişisel bir dokunuş katıyor.

SMU10Z

Çağdaş bir dokunuşla güncellenen ikonik kare yapı ile öne çıkıyor. Biyo bazlı asetattan ve metalden üretilen çerçeve, çekici yaz renk tonlarıyla zenginleştiriliyor. Renk seçenekleri arasında klasik ve feminen nüansları olan lenslerle eşlenen siyah var. Ayrıca biyo bazlı transparan karamel rengi ve bal rengi kaplumbağa kabuğu yer alıyor. Bunlara ek olarak mavi ışık engelleyici modelleri de var. Dikey Miu Miu logosu yatay saplara kişisel bir dokunuş katıyor.

SMU11Z

Miu Regard gözlüklerinin yeni evrimi ile karşımıza çıkıyor. Biyo bazlı asetat çerçevenin şık profillere sahip dikdörtgen tasarımı dikkat çekiyor. Son derece hafif, ultra düz lensleri var. Renk paletinde aynalı veya düz renkli lenslerle birlikte siyah, bal, kaplumbağa kabuğu ve opal zerdeçal yer alıyor. Dikey Miu Miu logosu ise modelin saplarını kişiselleştirerek zarif bir dokunuş sunmakta.

SMU56Z

Zarif profillerle zengin, geometrik tasarıma sahip metal bir çerçevesi var. Modelin saplarında ise Miu Miu’nun ikonik dikey logosu yer alıyor. Altın rengi ve soluk altın rengi tonlarındaki gözlük, modern renklerdeki lensleri ile uyum sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir