Yaza özel cilt bakım rutininiz için Avène’den öneriler

Yaz boyunca sağlıklı ve güçlü bir cilt

En hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olan Avène ürünleriyle cildinizi yaz boyunca güneşin zararlı etkilerinden koruyarak günlük bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Avène Dermatoloji Laboratuvarları’nda geliştirilen ve her cilt tipine uygun Avène Intense Protect SPF 50+, Avène Cicalfate+ Cream & Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu ve Avène Termal Su ile günlük cilt bakım rutininizi pratik hale getirebilirsiniz.

Intense Protect SPF 50+

Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun. Güneş kaynaklı erken yaşlanmanın etkilerini azaltıyor. Tüm ailenin yüz ve vücut kullanımına uygun. Hem güneşten hem de ekranlardan  gelen mavi ışığa da karşı koruma sağlıyor. Ultra suya dayanıklı ve akışkan dokusuyla öne çıkıyor.

Cicalfate+ Cream & Onarıcı ve Güçlendirici Cilt Bakım Serumu

Cilt bariyerini yenileyici etkisi sayesinde nem dengesini korurken daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. İçeriğindeki Termal Su cildi yatıştırıp rahatlatıyor. Cildi onarmaya yardımcı olarak cilt dokusunu güçlendiriyor. Mevsim geçişleri ve çevresel faktörlerden etkilenen cildin kendi kendini onarma yeteneğini geri kazandırıyor. Cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor**.

Termal Su Spreyi

Hassas, yıpranan ve alerjiye yatkın ciltleri anında rahatlatıyor. Yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkisiyle günlük güzellik rutininizin ayrılmaz bir parçası haline dönüşüyor. Sıcak havalarda kullanım için de ideal.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir