NARS Light Reflecting Koleksiyonu ile Aydınlık Cilt Makyajı

Foto-dostu formül Photochromic Teknoloji’ye sahip

Işığın yoğunluğuna göre cilt tonunu ayarlayan Photochromic Teknoloji’ye sahip NARS Light Reflecting Collection; cilt yüzeyindeki parlaklığı hedef alarak ışığı prizma gibi yansıtıyor. NARS Light Reflecting Foundation cilt kusurlarını anında kapatıyor. Light Reflecting Setting Powder ise makyajı ağırlık yapmadan tüm gün boyunca aydınlık bir bitişle sabitliyor.

Ödüllü göz altı kapatıcısı Radiant Creamy Concealer makyaj dünyasındaki 10’uncu yılını kutluyor. Aydınlık ve doğal bitişiyle NARS’ın en çok tercih edilen ürünü oluyor.

LIGHT REFLECTING FOUNDATION 1.970 TL

Makyaj ve cilt bakımını bir arada sunan ürün, cilt kusurlarını anında ortadan kaldırmaya, cilt görünümünü pürüzsüzleştirmeye ve leke ve kızarıklığı gizlemeye yardımcı oluyor.

RADIANT CREAMY CONCEALER 1.270 TL

NARS’ın en çok tercih edilen ödüllü ürünü, kremsi yapısı ve ayarlanabilir kapatıcılık seviyesi ile göz çevresindeki koyu halkaları etkili şekilde örtüyor. Cilde nem kazandırarak sağlıklı bir görünüm sağlıyor.

LIGHT REFLECTING SETTING POWDER 1.670 TL

Viltteki ışığı yansıtarak ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Gözenekleri minimize eder ve hafif formülü sayesinde makyajın gün boyu kalıcı olmasını sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir