Saçtaki zararlı kalsiyum birikimini azaltan seri

Kopmuş Keratin Bağlarını Onarıyor

Kérastase Première Serisi çift etkili onarıcı bakım, saçta kırılmaya neden olan kalsiyum birikimini azaltıyor. Kopmuş keratin bağlantılarını onarak kalıcı hasarı tersine çeviriyor. Salon bakımı dahil 7 farklı üründen oluşan Kérastase Première Serisi ile saçlar ilk günkü gerçek gücüne ve en iyi haline kavuşuyor.

Su sağlıklıdır ama saçlara zarar verebiliyor. Banyo yaptığımız ya da saçımızı yıkamak için kullandığımız suyun içindeki yüksek kalsiyum, saçta birikerek kalıcı hasara yol açabiliyor.

Saç tellerinin dışında ve kütiküllerin arasında biriken kalsiyum, saçı sert ve mat hale getiriyor. Keratin katmanına nüfuz edip, saçın derinliklerine iniyor. Ve zamanla saçı daha sert, özellikle de işlem gören saçları daha kolay kırılabilir hale getiriyor.

Kalsiyum ile savaşıyor

Saça gerçek gücünü kazandıran Kérastase Première Serisi’nin 12 patent ve 600’den fazla test ile geliştirilen çığır açan performansının ardında, kalsiyumla savaşan sitrik asit ve onarıcı glisinin %8 asit konsantrasyonu sinerjisi ve saç teli yüzeyini sızdırmaz hale getiren peptitler yatıyor.

%3 organik Sitrik Asit, kalsiyum birikimini yüzeyden derine doğru hapsederek ortadan kaldıran üç kollu bir moleküler yapısıyla saçtaki matlık ve sertliği azaltıyor. %5 glisin, saçın iç katmanına nüfuz ederek keratin zincirindeki kopmuş bağları onarıyor ve saç kırılmasını önemli ölçüde azaltıyor. Peptitler ise saçı güçlendiriyor, nemliliğini ve parlaklığını koruyan daha güçlü bir saç teli için saç yüzeyini doldurmaya ve kapatmaya yardımcı oluyor.

Seri, Fransız parfümörler Alexandra Carlin ve Catherine Poensin Stefani’nin imzasını taşıyor. Portakal çiçekleri ve yasemin akoruyla çevrili, narenciye ve mandalina notalarıyla yazı anımsatıyor.

Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Sağlayan Şampuan Öncesi Bakım/Kérastase Prèmiere Concentré Décalcifiant Ultra-Réparateur (Tüm saç tipleri)

açtaki kalsiyum birikimini azaltıyor, saça gerçek gücünü %99 yeniden kazandırıyor. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, saçtaki Skalsiyumu gidermeye ve kalıcı hasarı azaltmaya yardımcı oluyor. Kalsiyum birikimini ortadan kaldırmak için saç telinin derinliklerine nüfuz ederek keratin zincirleri arasındaki kopuk bağların yeniden oluşturulmasına yardımcı oluyor. %75 daha fazla parlaklık, %93 daha az kırılma sunmakta. Fiyatı: 2.250 TL

Yıpranmış Saçlar için Onarım Sağlayan Saç Banyosu/Kérastase Prèmiere Bain Décalcifiant Réparateur (Tüm saç tipleri)

Sülfat içermeyen formülü ile saç derisini ve saçı nazikçe temizleyerek kalsiyum birikimini azaltmaya yardımcı oluyor. Kırılmayı ve matlığı nötralize etmeye yardımcı oluyor. Saç telinin derinliklerine nüfuz ederek saçtaki  kalsiyum birikimini azaltıyor. Keratin zincirleri arasındaki kopuk bağların yeniden oluşturulmasına yardımcı oluyor. %73 daha parlak ve iki kat daha pürüzsüz saçlar sunmakta. Fiyatı: 1.400 TL

Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Sağlayan Saç Bakım Kremi/Kérastase Prèmiere Fondant Fluidité Réparateur (İnce-orta telli saçlar)

Hafif formülüyle nemi ve akışkanlığı anında geri kazandırıyor. Saçın sertleşmesini nötralize ederek daha dayanıklı ve güçlü saçların oluşumuna yardımcı oluyor. %82 daha parlak ve 7 kat daha pürüzsüz saçlar sunmakta. Fiyatı 1.695TL

Kırılma Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Bakım Maskesi/Kérastase Prèmiere Masque Filler Réparateur (Kalın telli saçlar)

Kalın telli saçlar için geliştirilen maske, yoğun kremsi yapısıyla saç yüzeyinin doldurulmasına yardımcı oluyor. Saç telinin içine nüfuz ederek derinden onarım yapıyor. Yüzde 98 daha az kırılma salon protokolleri sonrası ise %97 iç yapı güçlendirme , %86 daha fazla nem sunmakta. Fiyatı: 2.200 TL

Elektriklenme Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Serumu/Kérastase Prèmiere Sérum Filler Fondamental (Tüm saç tipleri)

Nemi uzaklaştırmaya yardımcı olurken saçı derinlemesine besleyerek 72 saate kadar elektriklenmeyi önlüyor. Saç teli yüzeyini doldurmaya yardımcı olarak 2 kat daha yumuşak, 3 kat daha pürüzsüz saçlar sunmakta. 230C’ye kadar ısıya karşı hasarı korumaya yardımcı oluyor. Fiyatı: 2.030 TL

Yoğun Parlaklık Veren Onarıcı Saç Bakım Yağı/Kérastase Prèmiere Huile Gloss Réparatrice (Kalın telli saçlar)

Matlığı nötralize etmeye yardımcı bakım maddeleri içeriyor. Kırık saç uçlarını onarmaya yardımcı oluyor. 4 kat daha parlak saçlar, %92 daha az kırık uçlar sunmakta. Fiyatı: 1.900 TL

Sadece Salon Kullanımı İçin/Kérastase Prèmiere Concentré Liquide Resurfaçant (Tüm saç tipleri)

Ssaç yüzeyini yoğun bir şekilde kalsiyumdan arındırmaya ve kalsiyum birikimini nötralize etmeye yardımcı oluyor. Saçtaki matlık ve sertliği gideriyor, saç yüzeyini kapatmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olarak yumuşak ve esnek saçlar sunmakta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir