Nars’ın parlayan yıldızları makyajseverlerin kalplerini fethediyor

Radiant Creamy Concealer, Orgasm, Climax

François Nars’ın moda ve güzelliğe olan tutkusundan doğan NARS, modern, cüretkar, ikonik dünyası ve her zaman en çok tercih edilen ürünleriyle makyaj tutkunlarının kalbini fethediyor.

Kadınların iddialı ve güçlü taraflarının yansıması olan markanın ödüllü kapatıcısı Radiant Creamy Concealer, yıllardır tüm dünyada en çok satan Orgasm allığı, maksimum hacim ve kıvrımı aynı anda kazandıran Climax maskarası makyaj tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında.

Nars Radiant Creamy Concealer

Ödüllü ürün, kremsi yapısı ve ayarlanabilir kapatıcılık seviyesi sayesinde tüm zamanların favorisi. Göz çevresindeki koyu halkaları kaybettiren Radiant Creamy Concealer, cilde nem kazandırarak sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Aydınlık bitişiyle yorgunluk belirtilerini azaltması ve doğal duruşu ürünü vazgeçilmez yapan özelliklerinden.

Nars Orgasm Allık

Orgasm allık, cilt tonunu anında canlandırarak taze bir görünüm kazandırıyor. Orgasm allık, dore ışıltılara sahip pembe tonuyla her cilt tonuna mükemmel uyum sağlıyor. Makyaj artistleri tarafından da en çok tercih edilen ürünler arasında olan Nars Orgasm allık, yüze verdiği ışıltı, renk ve aydınlık sebebiyle vazgeçilmez.

Nars Climax Maskara

Kirpiklere maksimum hacim ve kıvrımı aynı anda sunan Climax kusursuz bakışlar kazandırıyor. Yoğun siyah pigmentli yapısı ile yumuşak bir uygulama sağlarken kirpikleri rahatça kaldırmaya yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan pürüzsüz ve kremsi formül Las Moisture Complex sayesinde, topaklanmaya sebep olmadan çarpıcı bir görünüm yaratıyor. En kısa kirpiği dahi kökten uca sararak renk ve boyut veren Nars Climax, uzun süre kalıcılığıyla çok tercih edilen ürünler arasında.

 

 

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir