Naturals by Watsons’tan saç için yeni coconut serisi

Watsons’ın doğa dostu markası

Watsons’ın sevilen doğal içerikli markası Naturals by Watsons, yeni Coconut Serisi ile doğanın eşsiz mucizelerini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Şampuan, saç ve vücut yağı, saç bakım yağı olmak üzere üç üründen oluşan seri aynı zamanda vegan ve doğa dostu.

Coconut Şampuan, içeriğindeki organik Hindistan Cevizi yağı sayesinde saçı onarmak ve nemlendirmek için gerekli temel proteinleri sağlıyor. Saç ve saç derisinin doğal nem dengesini korurken aynı zamanda saçların bakımlı ve parlak görünmesine de yardımcı oluyor.

Saç ve Vücut Yağı

Coconut Saç ve Vücut Yağı, tepeden tırnağa çok yönlü bakım sağlıyor. Krem yapıdaki formülüyle kolay kullanım imkanı sunan ürün, 3 farklı şekilde kullanılabiliyor. İşlem görmüş saçları onarmak için önerilen ürün, şampuandan sonra nemli saçta 5 dakika boyunca bekletilip ılık su ile durulanarak saçlara ekstra nem ve pürüzsüzlük sağlıyor. Durulama gerektirmedende uygulanabilen Coconut saç ve vücut yağı kabarmayı önleyerek parıldayan bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor.  Vücut bakımınız için de durulama gerektirmeden günün her saatinde kullanabileceğiniz ürün, cildin nemini koruyarak bakım yapıyor ve zahmetsiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Saç Bakım Yağı

İçeriğindeki organik Hindistan Cevizi sayesinde saçı onararak nemlendiriyor ve saça parlaklık veriyor. Saç bakım yağı, ıslak veya kuru saça eşit olarak püskürtülerek saçlarınıza anında bakımlı bir görünüm kazandırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir