Dört hafta sonunda daha genç görünümlü bir cilt için

Yeni Kiehls Vital Skin-Strengthening Super Serum

Cildin yaşlanması doğal, kaçınılmaz bir süreç olmakla birlikte, yaşlılık belirtilerinin gözlenme oranı dış faktörlere bağlı olarak daha hızlı gerçekleşebilir. Bu dış faktörlere bağlı olarak erken yaşlanma belirtilerinden bazıları genç yaşlardan itibaren görülmeye başlanabilir.

Cilt yaşlanma belirtilerinin bilinen yardımcılarından biri, kısa veya uzun vadeli olabilen çevresel faktörlerdir. Uzun süre boyunca maruz kalınan şehir kirliliği bunlara bir örnektir. Cildin sürekli olarak bu tarz çevresel faktörlere maruz kalması ve uyku eksikliği gibi nedenler cilt için aynı UV ışınlarına bağlı faktörler gibi dikkat edilmesi gereken bir meseledir.

Bu çevresel faktörler, cilt bariyerinin güçsüzleşmesine sebep olarak erken yaşlanma belirtilerini destekleyebilir ve cildin esnekliğini, yumuşaklığını ve ışıltısını kaybetmesine neden olabilir.

Kiehl’s kimyagerleri, kaçınılmaz olan bu günlük, çevresel faktörlerle mücadele etmek için cildi güçlendirmeye yardımcı olan bir formül geliştirdi: Yeni Vital Skin-Strengthening Super Serum. Hafif yapılı ve hızlı emilen yeni serumumuz, cildin esneklik, yumuşaklık ve dolgunluk hissini güçlendirmeye yardımcı olan 11kDa Hyaluronik Asit ve Bitkisel Kaynaklı Kompleks içeren formülü sayesinde, sadece 4 hafta sonunda2 daha genç görünümlü bir cilt kazanılmasına yardımcı olur.

11KDA Hyaluronik Asit 

Epidermiste hedeflenen etkinlik için Kiehl’s 11kDa Hyaluronik Asit içeren bu formül, çevresel faktörlere karşı cilde nemlendirme sağlayarak cildi güçlendirir.

Bitkisel kaynaklı kompleks

Kiehl’s Bitkisel Kaynaklı Kompleks içeren formülü gelişmiş ışıltılı görünüm ve esneklik hissi için cildi güçlendirmeye yardımcı olur. Kiehl’s Bitkisel Kaynaklı Kompleks, Hint Fesleğeni, Kırmızı Ginseng Kökü ve Şizandra Üzümü içerir.

Hint Fesleğeni: Hint Fesleğeni içeren formülü ile çevresel faktörlere karşı savaşır ve cilde ışıltılı bir görünüm sağlar.

Kırmızı Ginseng Kökü:Kırmızı Ginseng Kökü içeren formülü ile cildi güçlendirir.

Şizandra Üzümü: Şizandra Üzümü içeren antioksidan bakımından zengin formülü cildin daha esnek hissetmesini sağlar.

Bitkisel Kaynaklı Kompleks içeren serum, cildi güçlendirirken aynı zamanda yumuşaklık ve parlaklık görünümünü geliştirir. Daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt için yaşlanmayı hızlandıran çevresel faktörlere karşı savaşır.

Süper Serum kullanıldığında cilde anında bir yumuşaklık hissi sağlar. Düzenli kullanım sonucunda ise cilt, günlük çevresel faktörlere karşı daha dirençli hisseder. İnce çizgi görünümleri, ışıltısı ve esneklik hissi geliştikçe cilt daha sağlıklı ve genç bir görünüm elde edecektir.

Klinik olarak test edilmiş sonuçlara göre:

  • Yüzde 38 oranında daha dirençli hissedilen cilt
  • Yüzde 29 oranında daha aydınlanmış bir cilt
  • Yüzde 27 oranında azalmış ince çizgi görünümü

Tüketici testi sonuçlarına göre ise:

  • Kullananların yüzde 80’i cildi yaşlandıran günlük faktörlere karşı ciltlerinin daha dirençli hissettiklerini söyledi.

Sabah veya gece herhangi bir cilt bakım rutinine sorunsuz bir şekilde dahil edilebilen Kiehl’s Vital Skin-Strengthening Super Serum’u, mevcut rutininize tamamlayıcı olarak ekleyebilirsiniz. Cildinize temizleyici veya toner uyguladıktan sonra Super Serum’u uygulayarak cildinizin çevresel faktörlere karşı daha dirençli hissetmesini sağlayabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir