Nazlı Kayı Hair Biology’nin yeni dijital marka yüzü oldu

Sarı saçlara özel geliştirildi

Saçın biyolojisine uygun olarak İngiltere’de geliştirilen, özel ve lüks Hair Biology Mor Şampuan ve Saç Bakım serisinin dijital marka yüzü, Nazlı Kayı oldu. Seri, içeriğindeki Pro-V, Jojoba Yağı ve yüksek yoğunluklu antioksidanlar ile sarıların hak ettiği bakımı sağlıyor…

Pantene, zamanla renk bozulmaları ve turunculaşmalar meydana gelen, parlaklığını kaybeden sarı saçlar için özel bir formül geliştirdi.

Seride yer alan şampuan, saç bakım kremi, renk canlandırıcı ve parlaklaştırıcı maske ile 3 adımda daha canlı ve parlak saçlara kavuşmak mümkün. Seri; renk tonlarını düzenlemektedir. Ayrıca boya sonrası meydana gelebilecek turuncu yansımaları nötralize etmektedir. Böylece her yıkama sonrası saç rengindeki solma ve değişimleri engelleyerek, saç rengini canlandırmaktadır.

Nazlı Kayı, “Uzun yıllardır saçlarımı sarıya boyatıyorum. İstediğim tonu elde etmek kadar onu korumak da zor ve zamanımı alıyor. Fakat tek bir yıkamada bile rengini kaybederek; turunculaşmaya başlıyordu.

Hair Biology Mor Şampuan ve Saç Bakım serisi ile artık bu sorunum ortadan kalktı. Bu seri, saçlarımın kusursuz sarı rengini korumamı sağlıyor. Her yıkamada boyadan kuruyan saçları onarıyor. Aynı zamanda sarı saçların rengini parlaklaştırıp, canlanmasını sağlıyor” dedi.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir