Nuxe kırışıklık gidermeyi yeniden icat ediyor!

Nuxe Merveillance Lift Serisi

Yeni kırışıklık önleyici-sıkılaştırıcı bakım rutini olan Merveillance LIFT’i keşfedin! 5 farklı ürüne sahip seri; mikro alg yağı ile geliştirildi. Minimum yüzde 96 doğal kaynaklı içeriklere sahip seri, vegan ve silikonsuz formüllere sahip. Beyaz Misk’in frezya ve manolya ile buluştuğu bir çiçek buketinden esinlenen kokuları ile duyusal bir yolculuğa çıkarıyor.

4 milyar aktif hücrenin gücü tek bir damlada

Chlorella vulgaris, olağanüstü yenilenme kabiliyetine sahip eski bir alg’tir. Nuxe bu seride chlorella vulgarıs’i tercih etti; çünkü mikroskobik bir tatlı su yosunu olan bu zar; 2.5 milyar yıl önce yeryüzünde ortaya çıktı. Ve direnci sayesinde günümüze kadar geldi. Aktif moleküller açısından da zengin!  Olağanüstü bir yenilenme yeteneğine sahip ve her gün 4 yeni hücre doğuruyor.

Dermal-epidermal bağlantı üzerinde testlerle kanıtlanan etki

  • Nuxe dermal-epidermal bağlantıyı, dermis ve epidermis arasındaki ara yüzü ve cildin gençliği için önemli bir alanı güçlendirmek için mikro-alg yağının güçlerini kullanmaktadır.
  • Dermal epidermal bağlantı, dermis ve epidermis arasında besin ve oksijen alışverişini sağlamanın yanı sıra; dalgalı şekliyle daha sıkı ve genç bir cilt görünümü sağlar.
  • Mikro alg yağı, etkinliğini deb’in gençliği için 2 temel bileşen üzerinde göstermiştir: kolajen 4 lifi üretimi 4 kat, laminin 5 üretimi 3.4 kat artar.
  • Yaşlanma süreci ve dış etkenler dermal-epidermal bağlantıda gevşemeye neden olur ve kolajen lif yoğunluğu azalır. Cilt dolgunluğunu ve sıkılığını kaybeder; cilt yüzeyinde kırışıklıklar görünmeye başlar.
  • Deb dalgalı şeklini geri kazanır, kolajen liflerinin üretimi artar ve cildin dolgunluğunu iyileştirir. Güçlendirilen iç yapılar sayesinde, cilt yüzeyi daha pürüzsüz, daha dolgun ve daha genç görünür.

Çevre dostu ambalajlar

Geri dönüştürülebilir Merveillance LIFT ambalajı; çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde tasarlandı. Yüzde 35 daha az plastik ve yüzde 22 daha az karton.

Sıkılaştırıcı Krem

Yüzde 63 daha yumuşak bir cilt. Yenilikçi dokusu sayesinde bu pudramsı krem ​​cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları düzeltmektedir. Normal ve karma ciltler için ideal olup kusursuz bir sonuç için doğal bir pürüzsüzlük etkisi yaratıyor Kadınların yüzde 71’i ilk uygulamadan sonra ciltlerinin daha sıkı göründüğünü hissetti. Fiyatı: 350 TL

Sıkılaştırıcı Kadifemsi Krem

Bu zengin krem ​​cildi sıkılaştırır ve kırışıklıkları düzeltir. Normal ve kuru ciltler için idealdir. Kolayca emilip cildi derinlemesine besleyen dokusu anında esneklik ve eşit bir cilt tonu sağlar. Özellikle kadınların yüzde 64’ünde, 2 aydan sonra cilt tonunda eşitlik görülmüştür. Kadınların yüzde 100’ü ciltlerinin daha güzel ve esnek olduğunu hissediyor. Fiyatı: 350 TL

Sıkılaştırıcı ve Aktive Edici Yağ Serum

Bu yaşlanma karşıtı serum, yüzde 100 aktif dokuya sahip güçlü bir konsantredir. Yalnızca 3 damla ile anında pürüzsüz bir  görünüm, daha esnek ve dolgun bir cilt sağlar. 1 ay düzeli kullanımdan sonra yüzde 32 daha sıkı bir cilt ile karşılaşacaksınız! Fiyatı: 380 TL

Sıkılaştırıcı Göz Kremi

Doğal kökenli pürüzsüz etki dokusu sayesinde bu göz kremi, daha genç görünen gözler için 1. Uygulamadan itibaren anında kırışıklıkları, şişkinlikleri ve yorgunluk belirtilerini giderir. 1 ay sonra, göz çevresi daha sıkı görünür ve göz kapakları kalkık görünür. Kadınların yüzde 94’ü kırışıklıklarının ve ince çizgilerinin daha pürüzsüz olduğunu hissediyor. Fiyatı: 330 TL

Konsantre Gece Kremi

Fazladan iki saat uyumuşsunuz gibi dinlenmiş ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlamaktadır. Sabahları cildiniz enerji ile dolar. Kadınların yüzde 100’ünde pürüzsüz görünen bir cilt görülmekte ve kırışıklıklar giderilmektedir. Fiyatı: 350 TL

Çift başlıklı sıkılaştırıcı yüz masaj aleti, biri serum olmak üzere iki adet Merveillance Lift alımınızda hediyeniz!

2 yönlü şekillendirici başlığı ile bu masaj aleti, elmacık kemiklerini ve yüz hatlarını şekillendirmeye yardımcı oluyor. Sıkılaştırıcı basıncı, ışık saçan sonuçlar için cildin mikro dolaşımını uyarmakta. ‘Sıkılaştırma’ rutininize ekleyeceğiniz ideal bir araç.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir