Pretty Cool KidsWear Sonbahar-Kış modellerini sundu

Hem sade ve hem de göz alıcı!

Girişimci bir anne tarafından hayata geçirilen ve 6-14 yaş kız gruplarına hitap eden tasarım markası Pretty Cool KidsWear’in; 2021/22 Sonbahar-Kış koleksiyonu kendinden emin ve özgün çizgisi ile çok çarpıcı…

Dünyadaki trend ve yenilikleri takip eden ve başarıyla koleksiyonlarına yansıtan marka; kız çocuklarının daimi şıklığını hedefliyor.

Sade ve zamansız modellerin eşliğinde; sezonun gözdesi bluzlar, elbiseler, denim şort ve ceketler koleksiyonun ilgi çeken modellerinden. Eşofman, sweatshirt gibi daha rahat parçaların yanı sıra; kadife pantalonlar ve bluzlar da koleksiyonda yer alıyor. Pretty Cool KidsWear’in form ve kesimleri şık bir duruş  ve çocuklar için fonksiyonel kullanım amaçlıyor.

‘Kaliteli al, sade ve zamansız ol’

Yeni koleksiyonunda renkler, kışın karanlığının aksine yumuşak ve aydınlık. Pembe, kırmızı, haki yeşil gibi sezonun güçlü renkleri ile dikkat çeken koleksiyonda; modern detaylarla bezenmiş zamansız parçalar ile küçük hanımların şıklığı amaçlanıyor.

Çocukların tarzını olduğu kadar sağlığını da düşünen Pretty Cool KidsWear ürünleri; polyester içermeyen, terletme ve batma yapmayan kumaşlardan üretiliyor.

Stil sahibi, birbirinden şık ve kullanışlı parçalar Trendyol ve Instagram sayfası üzerinden satışla kız çocuklarını bekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir