Probiome-Novo ağız ve sindirim sistemi sağlığını destekliyor

Sağlık ağızda başlıyor!

Modern hayatın getirdiği endüstriyel beslenme ve kimyasallar, yıllar içerisinde ağız mikrobiyotasını bozuyor. Next-Microbiome ailesinin yeni üyesi Probiome-Novo ağız ve sindirim sistemi sağlığını destekliyor. Ürün, içeriğindeki yeni nesil probiyotik Akkermansia muciniphila sayesinde ağız kokusu, çürük ve candida enfeksiyonunu önlüyor. Resveratrol ve ginseng ile bağışıklık sistemini destek veriyor.

Probiome-Novo, Akkermansia muciniphila başta olmak üzere, Lactobacillus ve Bifidobacterium gibi geleneksel probiyotikler ve prebiyotik içeriyor. Ağız mikrobiyotasındaki dengeyi yeniden sağlayarak ağız kokusu ve çürük oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca ağız içinde meydana gelen candida enfeksiyonunun kontrol altına alınmasına da destek sağlıyor.

Ağız ve sindirim sistemi sağlığı için etkili seçenek

Probiome-Novo, içeriğinde bulunan antioksidan kapasitesi yüksek resveratrol sayesinde bağışıklık sistemini destekliyor. Ginseng içeriği sayesinde enerji seviyesi yükseltilerek ruh halinin pozitif yönde etkilenmesine yardımcı oluyor.

Next-Microbiome ailesinin uzun çalışmalar sonucunda geliştirdiği Probiome-Novo; hem ağız mikrobiyotasının sağlıklı kalmasına destek oluyor, hem de bağırsak mikrobiyotasına pozitif yönde etki ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir