Proud profesyonel cilt bakımını evlerinize taşıyor

Yenilikçi serumlarıyla cilt bakımı rutininizi değiştiriyor

Profesyonel bakımı evinize taşıyan bakım ve güzellik maskesi Proud, bu kez serumlarını ve maske bazını annelerin beğenisine sunuyor. Annelerin gündüzden geceye kullanabileceği serumlar, Anneler Günü’ne özel yüzde 20 indirimle sunuluyor.

Vegan serumlar, cilt bariyer sağlığına önem veriyor. Üç genel cilt endişesi nem, yaşlanma ve parlaklık için çözümler getiriyor.

Proud Serum Serisi

Farklı bir yaklaşımla, tek tek ya da karıştırarak kullanabilirsiniz. Her cildin ihtiyacına göre, tek ürün her çeşit cilt yerine, kişiye özel formülle kullanılmak üzere üretildi.

Proud Maske Bazı

Cildinizi nemlendirir ve onarır. Cilt bariyerinizi yenileyerek zengin polifenolleriyle hücre savunmasını artırır ve parlaklık kazandırır. Rosacea’nin yarattığı kızarıklıkları ve pigment artışıyla deri ve dokularda medya gelen renk değişikliklerini azaltır. Maske bazı, enflamasyonu azaltarak cilt yaşlanmasını yavaşlatır.

Proud Anti-Aging Serumu

İçeriğinde bulunan yoğun Grenactive Retinoid ile yapılan çalışmalarda 14 günlük uygulama sonucunda çizgi ve kırışıklarda dramatik azaltma göstermiştir. Bu mucize içerikle Anti-Aging Serum, cildinizin elastikiyetini artırırken kırışıklıkları azaltır ve daha eşit bir cilt tonu sağlayarak kusurları en aza indirir. Yapılan klinik testlere göre 28 günlük kullanım sonunda ciltte kırışık oranını % 18.9 azalmıştır.

Proud Hydrating Booster

Ciltteki kirlilik kalıntılarını temizlerken aynı zamanda cildin günlük nem ihtiyacını da giderir. Yapılan klinik testlere göre 28 günlük kullanım sonunda cildin nem oranını % 31.4 artırmıştır. Cildiniz nem oranını kullanım sonrası 5 güne kadar arttır ve korur.

Brightening Booster Serumu

Cildin tonunu 14 gün içerisinde yaşlılık lekelerini azaltır, pigment bozukluklarını giderir. Klinik testler sonucunda, içeriğindeki Radianskin, 56 günlük kullanım sonrası leke görünümünde % 46 iyileşme sağlamıştır.

Proud ürünlerine proudproducts.co‘dan, beymen.com, trendyol.com.tr ve hepsiburada.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir