Revitalash Advanced Sensitive Kirpik Serumu Türkiye’de!

İlhamını aşktan, gücünü bilimden aldı

RevitaLash Cosmetics, hassas gözler için özel olarak geliştirilen RevitaLash® Advanced Sensitive Kirpik Serumunu sundu. Bu yenilikçi serum, kirpiklerin güzelliğini ve sağlığını artırmak için bilimsel olarak geliştirilmiş özel bir formüle sahip.

Göz doktorları tarafından geliştirilen RevitaLash® Advanced Sensitive Kirpik Serumu, hassas gözlere sahip kişiler ve diğer kirpik serumlarına karşı hassasiyet gösterenler için uygun.

Revitasome® Teknolojisi ve Biopeptin Complex® ile kirpikleri nazikçe besler. Bitki özleri ve lipozomal kapsülleme teknolojisi sayesinde yavaş ve dengeli bir emilim sağlar. Aloe vera, pirinç proteini ve güçlü peptitler kirpikleri beslerken kırılma riskini en aza indirir. Serum, kirpiklerin daha dolgun, parlak ve çarpıcı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  • %98’i kirpiklerinin daha sağlıklı göründüğünü
  • %96’sı kirpiklerinin daha güçlü olduğunu
  • %97’si ise herhangi bir kızarıklık yaşamadığını
  • %93’ü tahriş yaşamadığını belirtti

RevitaLash Cosmetics, aşkın ilhamı ve bilimin gücü ile şekillenen bir marka. RevitaLash® Advanced formülü, Oftalmoloji uzmanı Dr. Brinkenhoff tarafından geliştirildi.Kirpiklerde kıvrılma etkisi yaratan patentli teknolojiye sahip tek kirpik serumudur.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir