Yaz aylarının yıpratıcı etkileri saçınızda kalmasın!

Yaza özel Minox şampuan serisi

Yaz mevsimi, güneşin zararlı UV ışınları, deniz tuzu ve klorlu havuz suyu gibi faktörlerin etkisiyle saçlar için zorlu bir dönemdir. Saç sorunlarına bilimsel çözümle yaklaşan Humanis, Minox Lipozomal Şampuan ve Minox Woman Lipozomal Şampuan‘ı öneriyor.

Lipozomal teknoloji ile formüle edilen ürünler, saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olan, saçları güçlendiren, sağlıklı uzamasını destekleyen özel formülü ile öne çıkıyor.

Minox Lipozomal Şampuan

İçeriğindeki Lipozomal kafein saç foliküllerine daha fazla oksijen ve besin maddesini taşınmasını destekliyor. Bu sayede saç büyümesini teşvik ederek, saç dökülmesinin azalmasına destek oluyor.

Minox Woman Lipozomal Şampuan

Kadınlar için özel olarak üretilen ürün, paraben, sülfat ve alkol içermiyor. Kafein, Biotin, Taurin, Keratin ve Hyalüronik Asit sayesinde saç dökülmesiyle savaşıyor. Saçların ihtiyacı olan nemi kazandırır, canlandırır ve sağlıklı saçlara sahip olmasına yardımcı olur. Lipozom teknolojisi ile güçlendirilmiş formül, saç dökülmelerine karşı daha hızlı etki ederek yaz aylarında ulaşmak istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlıyor.

Şampuanlar; yağlı, kuru, ince ve kalın telli, dalgalı, kıvırcık gibi tüm saç tiplerine uygun.

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Saçınızda 2 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. Günlük kullanıma uygundur.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir