Revitalash Cosmetics ile saçınızın en iyi haliyle tanışın

Mükemmel görünen dolgun saçların sırrı

Revitalash Cosmetics, kaş ve kirpik serumlarındaki başarısının ardından saçlara yöneldi. Marka, zayıf, mat ve ince telli saçlar bakım ürünleri sunuyor.

Saç bakım koleksiyonunda  Thickening Shampoo Saç Kalınlaştırıcı Şampuan, Thickening Conditioner Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi ve Volume Enhancing Foam Saç Güçlendirici Köpük var.

Saç Kalınlaştırıcı Şampuan

Bitki özleri bakımından zengin.  İnce ve cansız saçları canlandırırken, saç derisine bakım yapıyor. Şampuan, saç tellerinizi kalınlaştırarak saçlarınıza doğal bir dolgunluk kazandırıyor. Sülfat ve deterjan içermiyor.

Saç renginize zarar vermeyen, dermatolog onaylı ve doktorlar tarafından geliştirilmiş bir formüle sahip. İçeriğinde saçı derinlemesine besleyen keten proteini, yenidünya yaprağı, söğüt kabuğu, ginseng ve jojoba tohumu yağı bulunmaktadır.

Klinik olarak test edilmiş olan bu şampuan vegan dostudur. Yağsız, paraben ve fitalat içermeyen bir yapıya sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Fiyatı: 1.050,00 TL

Saç Kalınlaştırıcı Bakım Kremi

Bitki özleriyle zengin formülüyle saç derisini besleyerek saçları güçlendiriyor. Saç tellerinin kalınlığını artırmaya yardımcı oluyor. Saçlarınızı nemlendirirken daha dolgun, canlı ve parlak bir görünüm veriyor. Ssaç renginize zarar vermeyen, dermatolog onaylı ve doktorlar tarafından geliştirilmiş bir formüle sahiptir. İçeriğindeki biotin, keratin, pantenol, keten proteini, yenidünya yaprağı, yeşil çay ve ginseng ile saçlarınızı derinlemesine besleyerek, saçların hacmini ve gücünü artırır ve daha dolgun bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Klinik olarak test edilmiş olan bu şampuan vegan dostudur. Yağsız, paraben ve ftalat içermeyen bir yapıya sahiptir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Fiyatı: 1.000,00 TL

Saç Güçlendirici Köpük

Bu köpük, ince ve seyrek saçlar için tasarlanmıştır. Köpük formunda geliştirilen bu saç serumu hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Bu ürün, saçların daha dolgun ve hacimli görünmesine yardımcı olur. Saç köklerini besleyerek saçların doğal bir şekilde uzamasını destekler. Tescilli BioPeptin Complex® içeren formülü sayesinde saçlarınızdaki kırıklarla savaşırken aynı zamanda saçlarınızın dayanıklılığını artırıp güçlenmesini sağlar. Kullanımı kolay olan köpük formu ile saç köklerinize hızlı bir şekilde nüfuz edip etkisini gösterir.

Volume Enhancing Foam saç güçlendirici köpük, dermatologların kontrolünde geliştirilmiştir. Parabensiz ve hipoalerjeniktir. Klinik olarak test edilmiştir ve tahriş edici değildir. Ftalat içermez ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir. 

  • BioPeptin Complex® Teknolojisi: Lipit, peptit, biyotin ve Pantenol içeren tescilli bu teknoloji, saçları kırılmalara karşı korurken saçı besler, güçlendirir ve yumuşatır.
  • Ginseng ve Swertia Japonica Bitkisi: Yoğun antioksidan ve B Vitamini içeren bu bitkilerin özleri saçların korunmasına ve canlandırılmasına yardımcı olur.
  • Saw Palmetto: İçerdiği yoğun yağ asitler ve bitki sterolleri sayesinde saçları besler ve parlaklık verir.
  • Aminoasitler ve B Vitaminleri: Saçları güçlendirmeye ve dolgunlaştırmaya yardımcı olur.

 Nasıl uygulamalısınız? 

Adım 1: Günde bir kez ıslak veya kuru saça uygulayın. İhtiyacı olan bölgeye birkaç kez pompalayın.

Adım 2: Kısa saçlar için kullanırken köpüğü ellerinize pompalayın. Uzun saçlar için kullanırken saçlarınızı bölümlere ayırın. Ürünü doğrudan saçınıza uygulayın.

Adım 3: Saç derinize ve saç köklerinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Aşırı kullanmayın. Uygulamadan sonra saçınızı durulamayın, istediğiniz gibi şekillendirin. Fiyatı: 5.650,00 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir