Valmont Prime Renewing Pack–Happy Mask 40 Yaşında!

Didier Guillon imzalı

Valmont, Prime Renewing Pack’in 4o’ıncı yılını Happy Mask ismiyle 75 ml’lik özel bir kavanozda Anniversary Edition olarak kutluyor!

Valmont CEO’su Sophie Van Guillon “Prime Renewing Pack cildin en iyi dostudur. Çok mutlu bir cilt için, kalın ve ince, her yıl yanınızda kalan, güzelliği koruyan ve geliştiren sadık bir yol arkadaşı… Mutlu bir cilt her zaman, mutlu, gülümseyen yüzler yaratır!” diyor.

Happy Mask, Didier Guillon’un imzasını taşıyan sanatsal gülen yüz ifadesinin renkli ve neşeli bir tasarımıyla sunuluyor.  

Ürün, kullanıcılarına anında daha genç, parlak ve canlı bir cilt vadediyor. Dermatologlar tarafından özel olarak geliştirilmiş formülüyle, ciltteki stres ve yorgunluğu gidermeye yardımcı oluyor. Cildi rahatlatıyor ve derinlemesine nemlendiriyor. Yaşlanma belirtileri ve kırışıklık çizgileriyle mücadele ediyor. Cildi onarıyor. Yağ içermeyen ince ve kremsi dokusu ile ciltte hafif ve ipeksi bir his bırakıyor.

Günlük, anında dengeleme tedavisi için

Sabahları yüzünüze ve boynunuza ince bir tabaka halinde uygulayın, 3 ile 5 dakika bekletin. Ürünün fazlasını yumuşak ve nemli bir bezle silin.

Günlük, aşamalı düzenleyici bir tedavi için

Sabahları yüzünüze ve boynunuza küçük bir miktar da uygulayın ve ürünü hafifçe yüzünüzde ovalayın. Sonrasında gündüz kremiyle cilt bakımına devam edin.

Zaman zaman, hızlı bir yenilenme için

Yüzünüze ve boynunuza kalın bir tabaka halinde uygulayın. 20 dakika bekletin ve sonra fazlalığı yumuşak ve nemli bir bezle çıkarmadan önce kısa bir yüz masajı yapın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir