GUESS ECO Koleksiyonu hem şık hem de doğa dostu!

2024 İlkbahar & Yaz Sezonunda neler var?

GUESS ECO koleksiyonu, çevre dostu kumaşları, özel eskitme yöntemleri, modern baskıları ve şık kesimleriyle sürdürülebilir erkek ve kadın giyim ürünlerini yenilikçi çizgide buluşturuyor. Koleksiyondaki tüm ürünler, moda sektörünün gezegenimiz üzerindeki etkisini azaltmayı amaçlıyor.
  • Lensing™ Tencel™ ve Modal elyafları, sorumlu şekilde yönetilen ormanlardan veya endüstriyel üretim sürecinde pamuk artıklarının ileri dönüştürülmesiyle elde ediliyor.
  • INDIGO FLOW daha temiz bir boyama işlemini mümkün kılıyor.
  • REPREVE® ise takip edilebilir bir geri dönüşüm süreci.
  • OICA V550 biyoçözünür esnek elyaflar, kıyafetlerin ömürlerini artırıyor.
  • Bu yöntemlerin tamamı, EIM’yi ve Earth Feel Denim Girişimi’ni destekliyor.

Guess Kadını

GUESS Kadını için yeni sezon, 5 farklı renkte eskitmenin (siyah, gri, koyu, açık ve orta) Anette ve Curve X gibi ikonik tasarımların yanı sıra GUESS denim’lerinin dayanıklılığı ve esnekliğini sunan Feather Weight kumaşıyla dikkat çekiyor. Sexy Straight jean, klasik Feather Weight koyu kumaş ve orta renkte eskitmeli versiyonunun yanı sıra beyaz denim ve özel Animal Club baskılı versiyonuyla, yüksek bel görünümüne modern bir hava katıyor.

GUESS, Lenzing ve REFIBRA™ by TENCEL™ teknolojilerini bir araya getirerek ikonik bir mavi jean’i de koleksiyona ekledi. Shape Up Capri, azalan bel bandı yüksekliği, cepleri ve yeni eskitme renkleriyle geri dönüyor. Koleksiyon aynı zamanda 80’li ve 90’lı yılların şık görünümünü yansıtıyor.

Bu sezonun dikkat çekecek diğer parçaları arasında düşük belli 1981 Kick Flare var. Klasik bir görünüme modern bir dokunuş katıyor.

Tişörtler, dantel ve fırfırlı üstler, gömlekler, bluzlar renk ve desenlerle çeşitlenmekte. Koleksiyon, uzun ve dökümlü parçalardan vücuda tam oturan korselere kadar, elbiseler, tulumlar ve eteklerle zengin hale geldi. Payetler, nakışlar, çiçek desenleri ve egzotik baskılar ön planda. GUESS’in sofistike tasarımlarını ofisten plaja, hayatın her alanında kullanmaya imkan tanıyor.

GUESS Erkeği

2024 İlkbahar & Yaz Erkek koleksiyonu, geniş bir çeşitlilik sunmakta. GUESS erkekleri hem şehirde hem de sahil maceralarında çok şık! Koleksiyonda yaz mevsimine özgü eksiksiz kombinler var.

Feather Weight denim kumaşı, jean ve şort seçenekleriyle geri dönüyor. Bu parçalar arasında koyu ve açık renk eskitmeleriyle Rodeo ve Slim Tapered jean var. Angels ve iki yeni eskitmesiyle  klasik ve rahat kesimli James yer alıyor.

Slim Tapered jean ve Rodeo, bu sezonun öne çıkanları arasında. Pamuk ve ketenden üretilen Cotton Linen Denim tasarımlar dikkat çekiyor.

Finnley dar kesimli Super Skinny denim pantolon ve Dillon ceket ise sezonun diğer yıldızları arasında… Lenzing, Repreve, Ecodown gibi organik kumaşlar, son teknoloji malzemelerle kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir