Tchibo’dan lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif etkinlik

Cafissimo lezzetleri kahve tutkunlarıyla buluştu

75 yıllık kahve uzmanlığıyla Tchibo, Cafissimo kapsül kahve makinelerinin renkli ve lezzetli dünyasını Kadıköy Bahariye Caddesi’ne taşıdı. Böylece farklı kahve deneyimlerine bir yenisini daha ekledi.

Ziyaretçiler, lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif outdoor çalışmasıyla makine ve kapsül kahve çeşitliliğini deneyimledi. Kahve severler billboard üzerinden seçtikleri Tchibo kapsülleri ile Cafissimo makinelerinden kendi kahvelerini yaptılar.

Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, “Tchibo olarak var oluşumuzun temelinde hayatın sıradan anlarına kahve keyfi katmak var. Bugün de, bu lezzet ve deneyimi buluşturan interaktif outdoor uygulamamızla Kadıköy Bahariye Caddesi’ndeyiz. Ziyaretçilerimizin bir cumartesi günü sokakta yürüdükleri sıradan anlarına kahve keyfi katıyoruz. Farklı damak tatları ve hazırlama yöntemlerine uygun paketli kahve seçeneklerimizden Alman kalite ve güvencesini yansıtan kahve makinelerimize, kahve keyfini tamamlayacak eşlikçi ürünlerimizden mağazalarımızda sunduğumuz kahve barı seçeneklerimize; tüketicilerimize ‘Kahve denince Tchibo’ dedirtmeye devam ediyoruz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir