Rosece’den yüzde 100 doğal kaynaklı vegan makyaj serisi

Kendin’sen güzelsin!

Cildimize iyiliğin ve sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece; yüzde 100 doğal kaynaklı, temiz içerikli ürünlerine rengarenk makyaj serileri ekledi… ‘Kendin’sen güzelsin!’ mottosu ile yola çıkan doğal makyaj serileri; ışıltılı, mat, parlak farlar; blush ruj/allıklar ve aydınlatıcılar ile rengarenk makyaj yapmayı seven kadınların kalplerini fethedecek!

Yüzde 100 doğal kaynaklı vegan hammaddeler ve doğal mineral pigmentlerle formüle edilen zehirsiz makyaj ürünleri ile gönül rahatlığıyla makyaj yapma zamanı!

‘Yüzü şöyle gösteren, gözü böyle gösteren’; hepimizi birbirimize benzeten sayısız makyaj ürünleri ve tekniklerle başka biri olmayın! Rosece; ‘Kendin’sen güzelsin’ sloganıyla, ‘’Kendimiz olduğumuzda ve kendi güzelliğimize doğanın renklerini özgürce kattığımızda çok daha güzeliz’’ diyor.

Göz farları, aydınlatıcılar ve blush ruj/allıklardan oluşan makyaj grubunda; parlak, mat, yoğun ışıltılı renkler var. Orta- uzun vadeli kalıcılık sunan ürünler; krem formları ile parmak ve fırça ile kolaylıkla uygulanabiliyor.

Yeni makyaj serileri yolda!

Rosece, makyaj serileriyle de kimyasallardan uzak, doğaya saygılı ve aynı zamanda cildine bakan; etkili ürünler arayan bilinçli insanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Marka, makyaj serilerinde yeni ürünler ve renklerin de yolda olduğunun müjdesini veriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir