Yeni Pantene serisi ile 6 aylık yıpranmayı tek kullanımda onarın

Yeni Pantene Miracle Şampuan ve Keratin Koruyucu Maske 

Pantene, saçlarınızı onaran ve koruyan ürün yelpazesini keratin koruyuculu Miracle Şampuan Serisi ve Keratin Koruyucu Maske ile genişletiyor. Maske, saçınızı deniz, kum, güneş gibi yıpratıcı etkenlerden koruyor.

Yıpratıcı etkenler karşısında saç, yapısındaki keratin ve lipidler sayesinde sağlığını, gücünü ve esnekliğini korur. Saç yapısının yaklaşık yüzde 10’unu oluşturan lipidler; saçın esnek bir yapıya sahip olmasını, bükülme ve gerilmelere karşı dayanıklılık göstermesini sağlarken. Saçın yüzde 90’ını oluşturan ve saçın güçlü bir dokuya sahip olmasını sağlayan keratin; saç yeterince beslenmezse zamanla biriken hasarın da etkisiyle kaybolmaya başlar. Zorlayıcı koşullar arttıkça, daha fazla keratin ve lipid kaybı yaşayan saç; sağlıklı görünümlerini kaybederek kuru ve sert bir hal alır.

Her saç tipi için besleyici bakım

Pantene Miracle Şampuan Serisi, işlem gören saçın farklı ihtiyaçlarını karşılar. Saçı besler; saçın keratin ve lipid kaybetmesini önler. Seri, içerdiği yüksek oranda besleyici bileşenler ve antioksidanlar ile saçın yüzeyindeki keratin tabakasını korur. Saçınızın güçlü ve sağlıklı görünümünü muhafaza eder. Sıradan bir şampuanla yaptığınız yıkamada dahi saçlarınız lipid kaybı yaşar. Pantene Miracle Şampuanlar, sahip oldukları patentli Gel network teknolojisi sayesinde lipidlerin yenilenmesine yardımcı olur. Saçların günlük strese ve yoğun tempoya karşı direncinin artmasını sağlar. Kaybolan lipidleri saçlarınıza geri kazandırır.

İşlem gören saç için derinlemesine koruma 

Pantene Miracle Şampuan Onarıcı ve Koruyucu; şekillendirme, kurutma, düzleştirme gibi işlemlerin yarattığı etkilerin gidermektedir.  Pantene Miracle Şampuan Renk Koruma; boyalı saçlarda yaşanan keratin ve lipid kaybının önüne geçmektedir.  Özel formülü ile boyalı saçların ihtiyaç duyduğu bakımı yapar; saçınız ne renk olursa olsun göz kamaştıran bir parlaklık sağlar. Pantene Miracle Şampuan İpeksi Yumuşaklık; parlak ve esnek görünümünü kaybeden, elektriklenen, donuk saçı besler. Saçınızın tam istediğiniz yumuşaklığa ve parlaklığa ulaşmasına yardımcı olur.

Yıpranmanın önüne geçin!

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte saçlara uygulanan fön, düzleştirme, ağartma, boyama, şekillendirme gibi işlemler de artıyor. Maske, saça uygulanan işlemler karşısında yoğun bakım ve koruma sağlar. Yalnızca 1 kullanımda 6 aylık yıpranmayı onarır. Pantene Keratin Koruyucu Maske; tarama, fırçalama ve şekillendirmeden kaynaklanan hasarın azaltılmasına yardımcı olur.

Dlaşmaları ve sürtünmeyi azaltarak saçlarınızın her an düzgün ve sağlıklı gözükmesini sağlar. Saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek her teli besler ve güçlendirir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir