Saçlarınızın rengine özel bakım yapan Provoke serisi

Daha canlı saç rengi

Kış mevsimi yaklaşıyor, soğuk havalar cildimiz kadar saçlarımızı da etkiliyor. Durum böyle olunca saçları korumak ve daha canlı görünmesini sağlamak için özel bir bakım uygulamak gerekiyor. Yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da satışa sunulan Provoke ürünleri ise saçların bakımını yaparken canlı renklere kavuşmasını da sağlıyor.

Doğal ya da boyalı saçlar özellikle mevsim geçişlerinde ve doğru bakım uygulanmadığında canlılığını kaybediyor ve bir süre sonra solgun görünüyor. Provoke Illuminex Serisi’nde yer alan Kahverengi Saçlara Özel Mavi Şampuan ve Saç Kremi ile Sarı Saçlara Özel Işıltı Veren Şampuan ve Saç Kremi ürünleri doğal ya da boyalı saçların uzun süre parlak ve canlı görünmesini sağlıyor..

Provoke Illuminex Kahvrengi Saçlara Özel Mavi Şampuan ve Saç Kremi

Doğal kahverengi ya da boyalı kahverengi tonlardaki saçlara özel geliştirilen ürün, içerdiği mavi pigmentler ile saç renginde istenmeyen kırmızı ve turuncu tonları gidererek saçların onarılmasına yardımcı oluyor. Haftada 1 kez kullanım ile saçın ihtiyacı olan bakımı sağlayan

Kahvrengi Saçlara Özel Mavi Şampuan 40 TL

Kahvrengi Saçlara Özel Mavi Saç Kremi ise 44 TL

Provoke Illuminex Sarı Saçlara Özel Işıltı Veren Şampuan ve Saç Kremi

Sülfat içermeyen formülü ile sarı tonlardaki saçları yeniden canlandırmaya ve yapısını korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde yer alan salisilik asit ile ilk yıkamadan itibaren saçın daha parlak, nemli ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Haftada 1 kez kullanımı yeterli.

Sarı Saçlara Özel Işıltı Veren Şampuan’ın satış fiyatı: 40 TL

Sarı Saçlara Özel Işıltı Veren Saç Kremi’nin satış fiyatı: 44 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir