Üç karşı konulamaz krem dudaklarınızı bal bağımlısı yapacak!

Rêve de Miel® Ballı Dudak Kremi

Ultra besleyici ve onarıcı NUXE ballı dudak kremi, yeni sınırlı sayıdaki üç tasarımıyla gerçek bir tutkuya dönüştü: BEE FREE, BEE HAPPY, WE LOVE BEES… Zengin kehribar tonlarına sahip bu üç kavanoz, spot ışıklarını kraliçe arılara çeviriyor!

Dudaklarınızı yumuşacık yapacak doğal kökenli içeriklerin konsantresiyle yaratılmış ballı ikonik formülün lezzetli tadını çıkarın.

Propolisle zenginleştirilmiş ultra besleyici ballı bir formül. Ultra besleyici ve Onarıcı Ballı Dudak Kremi’nin ikonik formülü, kovanın tüm hazinelerini bir araya getiriyor. Bal, balmumu, propolis oleo-aktifi… Yüzünüze gülümseme konduracak gerçek apiterapi!

Ayrıca tatlı bir desteğe ihtiyaç duyan dudaklar için yoğun bir rahatlatıcı etki sunan değerli botanik yağlar ve Shea Yağı içeriyor. Kuru ve hasarlı dudaklar üzerinde aşırı soğuk* hava koşullarında elde edilen muhteşem sonuçlarla kremin faydaları kanıtlandı:

  • Rahatlatılmış ve yatıştırılmış dudaklar: + %157
  • Onarılmış dudaklar: + %136
  • Beslenmiş dudaklar: + %154

Greyfurt ve limon notalarına sahip kendine özgü doğal kokusu ve eriyen tatlı dokusu tamamen bağımlılık yaratan bir deneyim sunuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir