Shiseido’nun bahar renkleri annenizin doğal güzelliğiyle birleşiyor

Güneş, ten, göz ve dudak makyajı için her şey!

Shiseido; renkleri, förmülleri ve özel teknolojileriyle tasarladığı makyaj ürünleriyle bahar çiçeklerinin renklerini annenize hediye etmenizi sağlıyor.

Shiseido Sports BB Compact SPF50+ (570 TL)

Terlediğinizde bile cildinizin güzel görünmesini sağlayan teknoloji olan ‘Quick Dry’ ile formüle edildi. Bu formülün iki katmanlı yapısı sayesinde ter damlaları kolayca bölünüp, yayılıyor. Böylece cildin daha çabuk kurumasını sağlıyor. Zahmetsiz ve pratik şekilde cildine hafif bir renk ve parlaklık vermek isteyenler için ideal. Cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren formülü sayesinde günlük hayatınızın her alanında hatta spor yaparken de kurtarıcınız oluyor.

Shiseido Sports BB Cream (550 TL)

Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bu ten ürünü; cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren formülü sayesinde günlük hayatınızın her alanında hatta spor yaparken de kullanılıyor. Islandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile terlediğinizde bile cildinizin güzel görünmesini sağlıyor. 3 farklı renk seçeneğiyle ortaya yakın kapatıcılığa sahip!

Shiseido Radiant Lifting Foundation SPF 30 (680 TL)

Özel teknolojisi ile cildinizi aydınlatırken cilde sıkı ve gergin görünüm veriyor. Cildi kaldırmak, inceltmek ve pürüzsüzleştirmek için ciltle senkronize oluyor. Işıltılı bu fondöten, ortadan yükseğe ayarlanabilir kapatıcılığa sahip. Aynı zamanda gün boyu kusursuz bir görünüm sağlarken, cildinizi 24 saat boyunca nemli tutuyor.

Shiseido Synchro Skin Correcting Gelstick Concealer, 7 renk seçeneği (520 TL)

Stik biçiminde, hafif yapısının aksine kalıcı bir kapatıcılık sağlayan bu doğal bitişli ürün, tüm cilt tipleri için ideal. Dış faktörlerin cilde zarar vermesini önleyen 4-Fold Teknolojisi ile formüle edildi. Ayrıca Shiseido’nun ActiveForce™ Technology ile güçlendirilen formülü sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda ince çizgilere girmeyip, toplanmadığı için far bazı olarak da kullanılıyor.

Shiseido Essentialist Eye Palette (249 TL)

Mat ve ışıltılı 4 renk fardan oluşan bu palet; ilhamını Tokyo’nun ikonik sokaklarından alıyor. 8 çeşitten oluşan bu far paletinin her biri Tokyo’nun sokak isimleriyle anılıyor. ‘Hybrid Creamy Powder Technology’ ile üretilen paletteki farlar; ortalama 12 saat boyunca kırışıksız ve pürüzsüz bir görünüm yaratıyor. Ağırlıksız formüle, yumuşak, ipeksi bir yapıya sahip. Çok rahat uygulanıyor ve yüksek pigmentasyonu ile çok güzel renk sağlıyor.

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush (349 TL)

Tüy gibi hafif yapıda, uzun süre dayanıklı, yumuşak ve mat bitişli köpük dokulu krem allık; yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde kullanılıyor. 8 saat boyunca kalıcılığını koruyan bu ürünün 8 renk seçeneği bulunuyor.

Shiseido Microliner Ink Eyeliner (420 TL)

Mikro ince uca sahip ürün; geleneksel Japon kaligrafisinde kullanılan sumi mürekkep çubuklarından esinlenerek tasarlandı. 24 saate kadar kalıcı olan, doygun ve mat renkli zengin pigmentlere sahip Microliner Ink, uygulama sırasında Thermo-Sensory Gel formülü sayesinde cildinizin sıcaklığına tepki vererek, katıdan sıvıya dönüşüyor.

 Shiseido Control Chaos Maskaraink (490 TL)

Dramatik efekt vermek için kirpikleri dolgun, hacimli gösteren bir maskara ve tek bir kat sürdüğünüzde bile kirpikleriniz yoğun bir renk ve hacim kazanıyor. 24 saate kadar kalıcılık sağlayan maskara ile kirpiklerinizin hacmi yüzde 250, uzunluğu ise yüzde 47 artıyor.  Siyah dışında mor, yeşil ve mavi renk alternatifleri var.

Shiseido Modernmatte Powder Lipstick (450 TL) 

Dudaklara uzun ömürlü, kadifemsi mat renk veren tam örtücü bir ruj. Mat olmasına rağmen formülünde bulunan balmumu sayesinde dudakları kurutmaz aksine nem verir. 27 renk alternatifi olan bu ruj, 8 saat boyunca dudaktaki kadifemsi hissi koruyor ve ağırlık vermeden, pudramsı yumuşak bir görünüm oluşturuyor.

Shiseido Lipliner Inkduo (295 TL)

Bir ucunda yumuşatıcı balm, diğer ucunda hassas bir kalem olan bu ‘ikisi bir arada’ dudak ürünü; tek bir hareketle dudakları çerçeveleyip, renklendiriyor. Balm ucu dudaklara ruj öncesi baz oluştururken; ince çizgileri ve kırışıklıkları doldurarak dudak bölgesini pürüzsüzleştiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir