Yumoş Ayıları bu kez Galataport İstanbul ziyaretçilerini gülümsetiyor

8 Mayıs’a kadar Galataport İstanbul’da!

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş’un sembolü haline gelen ikonik ayıları; Nişantaşı’ndan sonra bu kez de Galataport İstanbul’da sürpriz bir şekilde ortaya çıkarak insanları gülümsetiyor. Üstelik yüzlerce sosyal medya hesabında birbirinden renkli paylaşımların aktörü olan Yumoş ayıları; şimdi de yeni sahipleri için en yaratıcı paylaşımları bekliyor.

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Nişantaşı’nın merkezindeki binaya sürpriz bir şekilde yerleşerek pandeminin olumsuz havasında insanları gülümseten Yumoş’un ikonik ayıları; renkli dünyasını Galataport İstanbul’a taşıydı. 8 Mayıs’a kadar Galataport İstanbul’da ‘Yumoş Ayılı Sokak’ isimli alanda olacak 350 Yumoş ayısı; Yumoş’un mükemmel giysi bakım performansını ‘Giysilerin Seninle Kalsın’ sloganıyla duyuruyor.

Galataport İstanbul’un Tophane Saat Kulesi girişinden kolaylıkla ulaşılabilecek J-K blokları arasındaki Yumoş Ayılı Sokak; selfie severlerin yeni uğrak noktası oluyor.

Yumoş Ayısı seninle kalsın…

Yumoş ayılı sokağa gidip Yumoş’larla çekilen fotoğrafını Instagram’da #SeninleKalsın hashtagiyle paylaşanlar ya da alandaki QR kodu okutup yönlendirilen websitesinde ‘Yumoş ayısı neden #SeninleKalsın?’ sorusunu en yaratıcı şekilde cevaplayanlar çok sevilen Yumoş ayıcığı kazanma şansı yakalıyor!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir