Sıkılaştıran, ödem attıran ve forma sokan bakım ürünü

Imperial Turkey Cryo Premier Ödem Kiti

Imperial Turkey’nin kurucusu Özlem Posbaşoğlu’nun geliştirdiği, yüzde 100 doğal içerikli Imperial Turkey Cryo Premier Ödem Kiti, ödemlerinizden arınmayı ve sıkılaşarak forma girmeyi vadediyor. Stres, yoğun çalışma temposu, mevsim geçişleri, beslenme, jet lag gibi çeşitli nedenlerle bedeninizde oluşan ödemleri, doğal yollarla yok etmenize yardımcı oluyor.

Kitin içinde bitkilerden elde edilen özel bir formülle hazırlanmış, kokusu ve dokusu rahatsızlık vermeyen bir solüsyon ve bandajlar yer alıyor. Imperial Turkey Cryo Premier solüsyonu, losyon yapısı sayesinde cilde hızla nüfuz ediyor. Ödem ve şişkinliğin olduğu bölgeye sürüldüğü anda yoğun ama zararsız bir soğukluk yaratıyor. Bölge hemen ardından bandajlarla sarılıyor.

Tüm bu süreç boyunca hissedilen soğukluk, metabolizmayı hızlandırıyor. Böylelikle 30 dakika içinde ortalama 600 kalori yakımı, ödemlerin ve şişkinlerin vücuttan atılması sağlanıyor.

Yan etkisi bulunmayan kit; sağlıklı beslenme eşliğinde düzenli olarak kullanılmaya devam edildiğinde kilo kaybını hızlandırarak, zayıflamayı ve forma girmeyi kolaylaştırıyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir