Avon’dan Dünya Vegan Günü’ne özel bakım serileri

Avon Vegan ürünleriyle tanıştınız mı?

Avon, Vegan koleksiyonu Distillery ve yeni doğal içerikli NaturePro serileriyle 1 Kasım ‘Dünya Vegan Günü’nü kutluyor. Marka, vegan, hayvanlar üzerinde test yapmayan ve doğa dostu ürünleri arıyorsanız, Distillery ve Nature Pro ürünleri tam size göre!

Distillery saf doğal içeriklerle hazırlanıyor ve hayvansal katkı maddeleri barındırmıyor. Dermatologlar tarafından test edilen seri, aynı zamanda parfüm ve alkol de içermiyor. Bitkisel içerikler ile daha iyi görünen bir cilt sağlıyor. Ayrıca ambalaj ve paketlemede geri dönüştürülebilen karton, cam ve alüminyum kullanılıyor.

NaturePro ise paraben, gluten ve hayvansal kaynaklı bileşen içermiyor. Sarımsak, atkestanesi, kırmızıbiber, atkuyruğu otu gibi vücut bakımından saç bakımına kadar ülkemizde yaygın olarak kullanılan geleneksel bitkiler NaturePro serisinde bir araya getirildi. Marka, yerli üretime sağladığı katkının da gururunu yaşıyor.

Temiz içerikler, güçlü etkiler ile daha iyi görünen bir cilde ulaşmak sizin elinizde. Denemeye hazır mısınız?

Cilde saf, temiz, tazelenmiş bir görünüm veren Purify Yüz Bakım Yağı 30 ml’nin fiyatı 82.99 TL

Yüzde 100 mineral güneş filtresiyle en etkili korumayı sağlarken yüksek konsantresiyle     nemlendiren; koruyan, nemlendiren, berraklaştıran, matlaştıran baz etkisi yaratan gündüz bakımı; Avon Distillery Gündüz Kremi SPF25 30 ml ise 79.99 TL’den satılıyor.

Yüzde 93 nemlendirici içerikleriyle cildi tertemiz bir şekilde nemlendiren, cildi 48 saate kadar neme doyurup ışıldayan bir yüze uyandıran Avon Distillery Gece Kremi de 30 ml 79.99 TL

Nature Pro sarımsak ve kekikli şampuan 500 ml: 20 TL

Nature Pro sarımsak ve kekikli saç bakım yağı 30 ml: 40 TL

Nature Pro sarımsak ve kekikli saç maskesi 500 ml: 20 TL

Nature Pro at kuyruğu otlu şampuan 500 ml: 20 TL

Nature Pro at kuyruğu otlu saç maskesi 500 ml: 20 TL

Nature Pro at kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli 250 ml: 21.50 TL

Nature Pro at kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli 500 ml 27.50 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir