Sinoz yeni reklam filmiyle yaza ışıltılı bir giriş yapıyor

‘Işıltın Yüzüne Yansır’

Sinoz Kozmetik yeni reklam filmi ile; kendi olmayı seçen, tutkularının peşinden giden, hayatı doya doya yaşamayı hak eden ve başarıyı kendisine yakıştıran tüm kadınlara sesleniyor.

Marka, her cilt tipine özel yüksek koruma ve bakım sağlayan güneş kremlerini tanıttı. Doğallığa ve özgünlüğe vurgu yapan reklam filminde 4 farklı model ile çalıştı. Bu 4 modelin farklı cilt tiplerini ve farklı duygu durumlarını yansıtarak hayat verdiği yeni reklam filmi; duyguları harekete geçiriyor.

Sinoz; doğal ve etkili içerikleri ile cildinizi besleyerek, en aydınlık tarafınızı ortaya çıkarıyor. Kendinizi sevin, hayallerinize koşun. Kendinize güvenin ve en iyi versiyonunuzu keşfedin mesajıyla güneşi korkusuzca karşılamaya davet ediyor. Sinoz güneş ürünleri sadece cildinizi değil, hayallerinizi de besliyor. Sinoz Kozmetik; formülüyle cildinizi nemlendirir, canlandırır ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

Rutin bir bakımı göz kamaştıran bir ışıltıya dönüştüren Sinoz Kozmetik, ‘Işıltın Yüzüne Yansır’ söylemiyle bu yaza da güneşi kıskandıran görkemli bir giriş yapıyor! Enerji verdiği mesajıyla yazı müjdeleyen reklam filmi tüm ulusal kanallarda yayında.

Reklam filmi video: https://www.youtube.com/watch?v=0yqdusV4_CQ
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir