Sülfatsız Elidor Collagen Blends için bir araya geldiler

Dinamik ve enerjik çekim

Deren Talu, Ege Kökenli ve Pelin Karahan Elidor’un yeni serisi Sülfatsız Elidor Collagen Blends için bir araya geldi. Cilt bakımından ilham alarak hazırlanan farklı ürün içeriklerine sahip seride Pelin Karahan Always Young; Deren Talu Moisture Boom; Ege Kökenli Goodbye Hairfall ürünlerinin marka yüzü oldu. Kampanyanın fotoğraf çekimi için stüdyoda buluşan üçlü, çekimde eğlenceli anlar yaşadı.

‘Kişisel bakımlarım güne enerjik ve pozitif başlamamı sağlıyor’

Deren Talu: Elidor her zaman çok sevdiğim ve kullandığım bir marka. Beraber iş birliği fırsatımız olması beni çok heyecanlandırdı. Evde yaptığım saç bakım rutinim benim için çok önemli. Hatta kardeşim Derin’le birlikte saç bakım rutinimiz var. Kişisel bakım rutinlerim güne daha enerjik ve pozitif başlamamı sağlıyor, bu yüzden vazgeçilmezim.

‘Çok keyifli bir ekiple harika bir iş birliğine imza atıyoruz’

Ege Kökenli: Biz kadınlar için saç çok önemli ve saçlarımız duygu durumuzu bile çok etkiliyor. Saç bakım rutinimde nemlendirici, onarıcı ve dolgunlaştırıcı bakım içeriği olan ürünleri kullanıyorum. Bu kadar enerjik bir ekiple harika bir işe imza attığımız için çok mutluyum.

‘Her zaman genç ve dinamik olmaya çalışıyorum’

Pelin Karahan: Elidor’un premium Always Young serisini kendimle çok bağdaştırıyorum. Always Young, adı üstünde her zaman genç… Ben de her zaman genç ve dinamik olmaya çalışıyorum. Dolayısı ile serinin adını kendimle çok özdeşleştiriyorum. Bu premium seri için kamera karşısına geçtiğimde de dinamik, şahane bir ekiple çok keyifli bir gün geçirdik.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir