Guess en yeni kokusu Bella Vita for Women’i sundu

Markanın zamansız moda mirasından ilham alıyor

Dünyaca ünlü moda markası Guessen yeni kokusu Bella Vita for Women’i sundu. GUESS Bella Vita, GUESS kadınının kişiliğindeki cazibeyi taçlandırıyor. Bu meyvemsi ve çiçeksi koku; lezzetli İtalyan limonu, sulu kuş üzümü ve tatlı siyah kirazların hem eğlenceli hem de canlı tonlarıyla açılıyor.

Yeni parfüm yasemin, sümbül ve vanilya orkidesinden oluşan kadifemsi beyaz çiçekli bir kalp ile ifade ediliyor. Amber, tonka fasulyesi, pralin ve yumuşak misklerin sıcak karışımı, tatlı ve unutulmaz bir iz oluşturuyor.

Christine Hassan ve Valerie Garnuch-Mentzel’in Drom parfümeri ekibi, “Bu koku, benzersiz hikayesini korkusuzca sahiplenen kadın için. GUESS Bella Vita’yı, kendini seven ve inanan tüm kadınlara bir hediye olarak sunduk” diyor.

GUESS Bella Vita ambalaj tasarımı, markanın zamansız moda mirasından ilham alıyor. Şişe ve kutu, ortalarında ikonik GUESS şakayık madalyonunu taşıyor. Şeffaf cam, kokunun sıcak ve zengin rengini ortaya çıkarıyor. Zengin altın kapak şişeye değerli bir ayrıntı katıyor.

Julia Logacheva, GUESS Bella Vita’nın teninde kalan tonlarının tadını çıkarırken ilginin odağı oluyor.

Eau de Parfum 50ml- 100 ml: 700-900 TL     
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir