Sülfatsız Elidor Collagen Blends Serisi ile güçlü ve esnek saçlar

Saç bakımını keyfe dönüşüyor

Elidor cilt bakımından ilham alarak geliştirdiği; kolajen, seramid ve hyalüronik asit gibi zengin içerikleri barındıran sülfatsız yeni formülü ile saç bakımına yepyeni bir soluk getiriyor. Yeni Sülfatsız Elidor Collagen Blends serisi ile saçlar, esneklik, parlaklık ve güç kazanıyor.

Köpük performansı ve ferahlık veren kokusuyla Elidor Collagen Blends Goodbye Hairfall, Moisture Boom ve Always Young saçı esnek ve güçlü kılıyor.

Esnek ve güçlü saç

Seramid ve kolajen içeren Elidor Collagen Blends Goodbye Hairfall saçlara esneklik ve güç kazandırıyor. Sülfat içermeyen ürün, şampuan ve saç bakım kremi birlikte kullanıldığında; kremsiz şampuan kullanımına kıyasla saçı 10 kat güçlendiriyor.

Nem kazandıkça canlanan ve parlayan saç

Collagen ve Hyaluronic Acid ile zenginleştirilmiş Onarıcı ve Yoğun Nem Terapisi Şampuan’ın zenginleştirilmiş formülünde; saçın ihtiyaç duyduğu nem ve güç var. Elidor Collagen Blends Moisture Boom hyaluronik asit molekülleri içeren formülüyle nemi saç teline hapsediyor. Sülfatsız formül, saçı özlenen parlaklığa kavuşturuyor.

Dış etkilere karşı etkili koruma

Koruyucu özelliğiyle bilinen niasinamid ve güçlendirme özelliğiyle bilinen cilt bakım mucizesi kolajen; saçın derinliklerine kadar etki ediyor. İki içerik, Elidor Collagen Blends Always Young’ın sülfat içermeyen zengin formülünde yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir