The Body Shop’tan saç bakım ürünlerinde avantajlı fiyatlar

Vegan içerikli saç serileri 

The Body Shop’un çeşitli saç tiplerine özel geliştirdiği şampuan ve saç kremleri, sınırlı bir süre için çok avantajlı fiyatlarıyla sizlerle tanışmayı bekliyor.

Shea Yenileyici Şampuan & Saç Kremi

Kırılmaya meyilli saçlarınıza yoğun nem bakımı sağlıyor. Vegan ipek proteini ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde saçınızı içten dışa onararak kırılmaları azaltıyor. Güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Banana Besleyici Şampuan & Saç Kremi

İçeriğinde organik muz püresi ve %91 doğal kökenli bileşenler var. Kuru ve elektriklenmeye yatkın saçlarınızın daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Kabarmasını önlerken kökten uca nazikçe temizleyip, besliyor.

Moringa Işıltı Veren Koruyucu Şampuan & Saç Kremi

Mat saçlarınıza göz alıcı bir parlaklık sağlamak ve günlük çevresel kirlilikten korunmasına yardımcı oluyor. Moringa tohumu özü sayesinde saçlarınız daha yumuşak ve pürüzsüz bir hissiyata kavuşacak.

Çay Ağacı Arındırıcı – Dengeleyici Jel Şampuan & Saç Kremi

Kenya’da organik olarak yetiştirilmiş organik çay ağacı yağı da dahil olmak üzere %93 doğal kaynaklı bir formüle sahip. Yağ problemi yaşayan saçlarınıza ve saç derisini arındırıyor. Saç derinize nemini kaybettirmeden fazla yağ oranını dengeliyor.

Ginger Şampuan & Saç Kremi

The Body Shop’un en çok satan ürünlerinden olan Ginger Şampuan ve Saç Kremi ile kepekli omuzlara elveda diyeceksiniz.

Zencefil esansiyel yağı, huş ağacı kabuğu ve beyaz söğüt kabuğu gibi %90 doğal kökenli bileşenlere sahip. Kuru ve pul pul dökülen saç derinizin temizlenmesine yardımcı oluyor. Kaşıntılı saç derinizin de rahatlamasını sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir