Tommy Hilfiger Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonunu dijital ortamda tanıttı

‘Herkese Uygun Stil’

Tommy Hilfiger, Sonbahar Kış 2020  Koleksiyonu’nu dijital platform üzerinden düzenlediği bir etkinlik ile tanıttı. Etkinlikte Tommy Hilfiger Erkek- Kadın-Aksesuar, TommyXLewis,  Tommy Jeans ve Hilfiger Collection koleksiyonlarına yer verildi.

Etkinliğe PVH Italya, Türkiye ve Yunanistan Ülke Müdürü Benoit De Crane d’Heysselaer ve Tommy Hilfiger Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Anita Koncabahar ev sahipliği yaptı. Tanıtım, Koncabahar’ın konuşması ile başladı. Tasarım detaylarının, öne çıkan renk paletinin ve markanın geri dönüşüm odağının anlatıldığı videolarla devam etti.

Cinsiyetsiz parçalara vurgu yapıldı

Tommy Hilfiger koleksiyonu, markanın vurguladığı ve sürdürülebilirlik misyonu olan  ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan’ moda yaratma hedefine dikkat çekiyor. Koleksiyonun yaklaşık yüzde 80’ine geri dönüştürülmüş denim, organik pamuklu ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme entegre edildi.

Ayrıca stilin cinsiyet, yaş, etnik köken ve vücut tipi gibi her türlü engeli aşacağı inancını kutlayan cinsiyetsiz parçalar da var.

Tommy Hilfiger, seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri de sunuyor. Tommy Jeans ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir