Tory Burch T Monogram Pop-up’lar Beymen’de

Ziyaretçileri sürprizler bekliyor

Tory Burch, Beymen’e özel tasarlanan T Monogram Pop-Up ile Beymen İzmir İstinyePark’ta modaseverleri ağırlıyor. T Monogram Pop-Up’tan yaz seyahatleri için ideal Tory Burch ürünleri yer alıyor. Pop-Up, 11 Mayıs ‘a kadar açık kalacak. 17 Mayıs-17 Haziran tarihleri arasında ise Beymen Zorlu Center’da modaseverlerle buluşacak.

Pop-up alanlarında sezonun en çok satan T Monogram model ve renk seçenekleri yer alıyor. Çanta, ayakkabı ve aksesuar çeşitleri sergileniyor. Bunun yanı sıra soyut bir labirenti andıran şişme  T Monogram heykeller de bulunuyor. Alanın zeminindeki çapraz çizgili boncuk deseni, geleneksel kapitone işçiliğinden ve markanın  logosundan ilham alıyor.

T Monogram Pop-Up’ları ziyaret edenler, Burch’ün inovatif bitki bazlı deriden ürettiği yeni Ella Bio ve Lee Radziwill Cat Eye çantayı da görecek. Ayrıca markanın babet, sandalet, spor ayakkabı ve terlik modellerini de yakından inceleme fırsatı bulacak.

Ünlü modacı Tory Burch, 2004 yılında kendi adını taşıyan markasını lanse ettiğinde grafik tasarım bir logo yarattı. Logo, Fas mimarisinin geometrisinden ve David Hicks’in iç mekân ilham alıyor. Logoda, klasik bir çentikli T harfi ve bu harfin aynadaki yansıması bir daire içine yerleştirilmişti.

Geleneksel jakarlı kumaştan ve birinci sınıf deriden üretilen Tory Burch T Monogram ailesi ise 2021 yılı başlarında tanıtıldı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir