Türkiye’nin en kapsamlı göz sağlığı bloğu yayına başladı

Gozumundegeri.com göz sağlığı konusunda farkındalığı artırıyor

Türkiye’de göz sağlığı farkındalığını artırmayı sosyal sorumluluk anlayışının merkezine koyan Seiko Optik, Türkiye’nin en kapsamlı göz sağlığı bloğu gozumundegeri.com’u hayata geçirdi.

Seiko Optik Türkiye Marka İletişimi Direktörü Ebru Ural

“Yoğun akıllı telefon, tablet ve bilgisayar kullanımına bağlı göz problemleri ile ilgili farkındalıkta bir artış olsa da Türkiye, henüz bu konuda bilinçli değil” diyen Seiko Optik Türkiye Marka İletişimi Direktörü Ebru Ural, “Görme sorunları daha hızlı fark ediliyor ancak toplum olarak erken muayene, muayene sıklığı ve görme bozukluklarının yarattığı fiziksel ve ruhsal problemlerin farkında değiliz. Hayata geçirdiğimiz blogla göz sağlığının sadece görme bozukluğundan ibaret olmadığını da anlatıyoruz. Dolu dolu ve bilgiyle donatılmış içerikler yer alacak” dedi.

Soru sor, izle, incele

Görme sağlığı konusunda derin bir kaynak niteliğinde hayata geçirilen blog, Seiko Optik Türkiye Göz Sağlığı Danışmanı Opr. Dr. Özgür Gözpınar moderatörlüğünde yenilikçi ve interaktif bir yaklaşımla oluşturuldu. Nitelikli ve her geçen gün yenilenen geniş bilgi içeriğinin yanı sıra en çok merak edilen görme problemlerini konu eden videolar yer alıyor.

Güncel bilgi akşının sağlanacağı www.gozumundegeri.com kapsamlı arama bölümü ile kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Blog, içerikleriyle göz problemlerinin sadece görme bozukluğundan ibaret olmadığını da ortaya koyuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir