Watson’s cilt bakım ürünleriyle pürüzsüz bir cilt vadediyor

Yıllara meydan okumaya var mısınız?

Collagen by Watsons’ın Vegan Collagen Collume®️ içeren Pores-Be-Gone serisi… Pink by Pure Beauty’nin gözenek görünümü azaltmaya yardımcı bakım kremi… Mincer Pharma’nın yaşlanma karşıtı serumu ile yıllara meydan okuyan pürüzsüz bir cilde kavuşun!

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Kil Maskesi 100 gr/ 229.90 TL

Tek bir kavanozda iki maske deneyimi sunmakta! Gözenekleri temizlemeye ve küçültmeye yardımcı olurken aynı zamanda cildinizi nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olur. Kavanozun içerisindeki yeşil maske T bölgesindeki fazla sebumu emer, ölü deriyi ve kiri yüzeye çıkararak gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Pembe maske U bölgesini nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olur.

Yeşil maskeyi cildinizi temizledikten sonra T bölgenize ve pembe maskeyi U bölgenize eşit bir tabaka halinde uygulayın. 15-20 dakika bekletin, ardından ılık su ile durulayın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum 30 ml/ 229.90 TL

Gözenekleri küçültmeye ve en aza indirmeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve mineral içermeyen ve vegan olan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serum’u sabah ve akşam temizlenmiş ve tonik uygulanmış cildinize sürün, tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem 50 ml/ 229.90 TL

Soğutucu etkisi ile uygulandığı anda cildi tazelemeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben ve mineral içermeyen ve vegan olan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem serinletici özelliği ile gözenekleri derinlemesine arındırmaya ve geniş gözenek görünümünü en aza indirmeye destek olur.

Pink by Pure Beauty So Blur Krem 30 ml/ 249.90 TL

İçeriğindeki aydınlatıcı Gigawhite ve Actiwhite bileşenleri, antioksidan etkisiyle bilinen Alp Gülü ve GKF 15 ile daha sağlıklı bir cilt görünümü sunmaktadır. Zengin içeriği ile cilt tonunun eşitlenmesine, gözenek görünümünün azaltılmasına ve cildi nemlendirmeye destek olmaktadır.

Mincer Pharma Botoliftx Lifting Serum 30 ml/ 189.90 TL

İçeriğindeki aktif yaşlanma karşıtı Matrixyl® ve Calmosensine™ ile yaşlanmaya meyilli olgun ciltler için uygun. Belirgin yaşlanma belirtileri, elastikiyet kaybı ve ton eşitsizliği gibi görünüm problemlerin giderilmesine destek olmaktadır. İçeriğindeki aktif Pepha Tight ve nemlendirici içerikler ile cildi nemlendirerek kırışıklık görünümünü azaltmaktadır. Cilde dolgun ve sıkı bir görünüm kazandırmaya yardım etmektedir.

Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Ocak güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir