İtalyan Love Cosmedical markası Neofound Serum ile Türkiye’de

Kendi kendinize uygulayabileceğiz mezoterapi

Tüm cilt tiplerine uygun olan Neofound serum, içerdiği hyaluronik asit, peptitler, amino asitler ve antioksidanlar sayesinde yaşlanma karşıtı bakım sağlar ve cildi aydınlatır. Ayrıca doğal kökenli yağlar ile cildin nemli kalma süresini uzatır ve cildinizi makyaja hazırlar.

Love Cosmedical, cildinizi daha önce hiç olmadığı kadar pürüzsüzleştirmek, aydınlatmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmış yepyeni bir formül olan Neofoud Serum’u sunar.

Dört adımda Neofound cilt yenileme

1) Antioksidan etki: Serbest radikallerin sebep olduğu hasarları azaltarak, oksidatif bozulmaya karşı savaşır. Antioksidan etkisiyle, erken yaşlanma ve güneşin neden olduğu lekeleri azaltarak cildi korur. Sonuç olarak homojen ve parlak bir cilt tonu sağlar.

2) Yaşlılık karşıtı etki: ‘Gençlik kolajeni’ olarak bilinen Tip 3 Kolajen üretimini artırarak, kolajen sentezinin oluşumunu sağlar.  Çizgileri ve kırışıklıkları önler ve oluşabilecek yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar.

3) Sıkılaştırıcı etki: Dokuya sıkılık ve esneklik sağlayan, epidermisin daha derin katmanlarına nüfuz edebilen, düşük molekül ağırlıklı hyaluronik asit ince kırışıklıkları azaltır. Ayrıca Hekzapeptit, mimik çizgilerinin görünümünü azaltır.

4) Cilt bariyer güçlendirici: İçerdiği yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit, su molekülleri ile etkileşerek, derinin bariyer özelliğini iyileştirir ve böylece cildin su kaybını azaltır. Bu etki, amino asitlerle birlikte, cildin doğal nemlendirici etkenlerinin korunmasına katkıda sağlamaktadır. Doğal yağlar ve skualen ise, cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve cilt dokusunu iyileştirir.

Etkin içerikler

Niasinamid (B3 Vitamin): İnce çizgi ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Cildi aydınlatır ve daha homojen bir cilt tonu görünümünü destekler.

Resveratrol: Cilt tonunu aydınlatan, ince çizgilerinin ve kırışıklarının görünümünü azaltan bir antioksidan etkiye sahiptir.

Hyaluronik Asit: Yüksek ve düşük molekül ağırlıklı asitler, cildi besler ve cildin nem kaybını engeller. Daha dolgun ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Asetil Hekzapeptit: ince çizgi ve kırışıklıkları hedefleyerek, mimik kırışıklıklarına karşı bakım sağlar, cildin sıkılaşmasını destekler.

Kullanım: Sabah ve akşam temiz yüze, boyun ve dekolte bölgesine, parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

Fiyatı: 3.200 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir