Fransız kadınlarının parlak saçlarının sırrı artık Türkiye’de!

Çektiğinizde elinizde 3 saç telinden fazlası kalıyorsa!

Fransız kadınları tarafından 40 yıla yakındır tercih edilen Arkopharma Forcapil saç serisi ve Anti-Hair Loss takviyesi Türkiye’de. Fransız eczanelerinin en çok satan saç serisi olan Forcapil, en az üç ay kullanımda saç dökülmesini durduruyor. Ayrıca gözle görülür şekilde güçlü ve kalın kalın saç telleri getiriyor.

Saçımız temelde keratinden oluşur. Amino asitler, sistin, B, D vitaminleri ve çinko gibi elementlerle sentezlenip gürleşir. Forcapil, tüm bu yıldız aktif bileşenlere ek olarak, saç büyümesini ve yoğunluğunu destekleyen biyotin ve atkuyruğu içerir.

Saç büyümesinin telojen fazı nedeniyle, normal durumlarda genellikle günde yaklaşık 70 saç teli kaybederiz. Daha fazla kaybedip kaybetmediğimizi anlamak için (saymak imkansız olduğu için) saçınızı çekin. Eğer elinizde 3 telden fazlası kalıyorsa normalden daha yüksek bir dökülme yaşadığınız anlamına gelir.

Arkopharma’nın saç serisi Forcapil’in sırrı; şifalı bir bitki olan atkuyruğu içermesinde yatıyor. Ayrıca hormonal aktiviteyi düzenlemeye yardımcı olan B6 vitamini, saç folikülünü besleyen Biotin ve antiseboreik etki gösteren çinko içeriyor. Son olarak, keratini uyaran doğal amino asitlere sahip.

80 yaşında bile saçı rapunzel gibi olan Fransız kadınları!

Değişen mevsimler, tekrarlanan saç açma, boya, fön gibi işlemler, stres, yorgunluk ve hormonal faktörler saç sağlığını etkiler. Kalın, gür, parlayan saçlar ya da diğer deyişle formda olan saçlar sürekli doğru elementlerle beslenen saçlardır. Forcapil, herkesin saç ihtiyacını karşılamak için özenle seçilmiş aktif bileşenleri bir araya getirir.

Forcapil Fortifiant Star Formül

Saç tellerini güçlendirerek zayıflamış saçlara güç, canlılık ve parlaklık kazandırır. Saçı beslemek tırnakları da beslemek anlamına geldiğinden tırnaklar da gençliğini ve sağlığını korumuş olur.

Forcapil Keratin Anti-Hair Loss

Saç dökülmesini sınırlar. Aynı zamanda saç maşası, saç kurutma makinesi, boya uygulamalarının tekrarlamasıyla yıpranan  saçları onarır. Güç, direnç ve koruma sağlar.

Forcapil® Keratin + Şampuan

Tüm formüllerin etkisini artırarak, besleyici, canlandırıcı ve zengin aktif bileşenleri ile saçları güçlendirir. Yüzde 88 doğal içeriğiyle saç kaybının önlenmesini sağlar. Saçlar daha güçlü ve sağlıklı olur ve daha hızlı uzar.

Forcapil Growth

Gün içinde çiğneyerek saçı güçlendirip, büyümeyi hızlandırıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir