Watsons Kadınlar Günü’nü birlikte kutlamaya davet ediyor

Pek çok seçenek kadınları bekliyor!

Watsons’ın eşsiz kokuları ve Revolution’ın birbirinden etkileyici makyaj ürünleri ile Kadınlar Günü’nüzü Watsons’la kutlayın!

Revolution Forever Flawless Regal Romance Far Paleti/319.90 TL

İçinizdeki kraliçeyi ortaya çıkarın! 6 sıcak mat ton ve 12 şeftali& pembe ışıltılı ton olmak üzere; toplam 18 farklı ton seçeneği var. Revolution Forever Flawless Regal Romance Far Paleti ile romatik bakışlar atın!

Revolution Bright Light Aydınlatıcı/259.90 TL

Sünger aplikatörü sayesinde kusursuz ışıltılı bir görünüm yaratmayı kolaylaştıran Revolution Bright Light Aydınlatıcılar ile göz kamaştıracaksınız! Strobe Champagne, Gold Lights, Radiance Bronze, Beam Pink olmak üzere 4 farklı renk seçeneği sunan Revolution Bright Light Aydınlatıcılar ile her tende ve her makyajda kusursuz aydınlığın keyfini çıkarın!

Revolution Big Lash Reloaded Maskara/179.90 TL

Kirpiklerinizin ulaşabileceği maksimum hacim ve dolgunluğa ulaşmasına yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış geniş açılı fırçası sayesinde kirpikleri mükemmel bir şekilde kavrar, uzatır ve kıvırır. Fırçasında bulunan kısa kıllar sayesinde, en kısa kirpiklere dahi kolayca ulaşır ve kökten uca tüm kirpiklerinize ürünü uygulayabilmenizi sağlar. Revolution Big Lash Reloaded Maskara’nın hafif ve hızlı kuruyan yapısıyla hacimli ve simsiyah kirpiklerinizin keyfini çıkarın!

Watsons Blossom Kadın EDT 100 ml/99.95 TL

Mimoza, yasemin ve sümbülteberin muhteşem uyumu ruhunuzun çiçek açmasını sağlarken; liçi bu büyüleyici birleşime tatlı bir esinti katıyor. Altın kehribarın yoğunluğuyla harmanlanan Watsons Blossom Kadın EDT Parfüm karşı konulmaz ve zamansız kokusuyla tüm duyularınızı harekete geçirecek!

Watsons Jardin Kadın EDT 100 ml/99.95 TL

Bir tarafta orkide, frezya ile çevrelenmiş; diğer tarafta erik, vişne, ahududu meyvelerinin bulunduğu zengin bir bahçenin içerisinde geziyor gibi hissedeceksiniz! Eğlenceli ve aynı zamanda çekici bir feminenliği ifade eden bu benzersiz yorum ile duygularınızı kelimelerin ötesinde ifade edin!

Watsons Bouquet Kadın EDT 100 ml/99.95 TL

Gülün çekici dayanılmazlığı veirisin hayranlık uyandıran güzelliğiyle çevrenizdekileri büyüleyin.. Kalıcı misk ile sarmalanan, zarifliği simgeleyen yasemin; portakal çiçeği ve mügenin çarpıcı uyumu, tüm kompozisyona etkileyici bir dokunuş bırakıyor.

Watsons, Revolution ve Target Pro by Watsons ürünleri sadece Watsons Mağazalarında; Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Mart güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir