Yeni pastel tonlardan oluşan Bloom Ka Boom Koleksiyonu

Avon’dan Kadınlar Günü’ne özel koleksiyon: Bloom Ka Boom

Avon’un Bloom Ka Boom Koleksiyonu; yeni pastel tonlarıyla makyajınızda adeta çiçek açtıracak. Kadınlar Günü’ne özel olarak sınırlı sayıda hazırlanan koleksiyon; her biri özel olarak tasarlanan Ultra Kremsi Ruj, Far Paleti ve Gel Shine Ojeden oluşuyor.

Rahatlığını konuşturanlara Ultra Kremsi

Özel tasarımıyla Bloom Ka Boom Koleksiyonunda yerini alan Ultra Kremsi Ruj muhteşem  dudaklara sahip olmak isteyenlerin tercihi olmaya aday!  Dudakları adeta bir dudak balm’ı gibi nemlendiren ruj; besleyici yağlardan gelen kremsi formülü ve sivri yapılı ucuyla dudakları çerçeveliyor. Taşırmadan kolay uygulama imkanı sağlayacak.

Gözler daha da belirginleşecek

Yüksek pigmentli mat renkler ve inci parlaklığında gölgelerin büyüsü ise Özel Tasarımlı Far Paleti ile ortaya çıkacak. Yeni pastel tonlardan ilham alarak oluşturulan Rosey Days, Very Peachy ve Mint Party’den oluşan 3 farklı far paleti, göz kamaştıran renk seçenekleriyle göz makyajına ilkbaharın canlılığını taşıyacak.

Tırnaklarda bahar etkisi

Tek sürüşte, yüksek kapatıcılık sağlayan Özel Tasarımlı Gel Shine Oje ise Bloom Ka Boom Koleksiyonunun bir diğer üyesi. Kremsi ve inci parlaklığında renklere sahip Gel Shine Oje, tırnaklarda çiçek açtıracak.

  • Ultra Kremsi Ruj: 32.99 TL
  • Far Paleti: 74.99 TL
  • Gel Shine Oje: 19.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir