Yada Sushi şubeleşerek büyümeye devam ediyor

Rahat atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor

Uzak Doğu mutfağının öncülerinden Yada Sushi, lezzet ağını genişletmeye devam ediyor. İlk şubesi İstinye’nin ardından Galataport ve Bodrum’da iki yeni şube açtı. Girne ve  Belek’te de iki  franchise olmak üzere beş farklı noktada hizmet veriyor.

Uzak Doğu esintilerinin kendini hissettirdiği ambiyansı ve ezber bozan sushileri ile Yada Sushi, alanında uzman şeflerin hazırladığı lezzetleri ile keyifli buluşmaların adresi.

Mimarisini, Japon estetik felsefesi ve yaşam biçimi olan wabi-sabi’den ilham alarak tasarladı. Her şubesinde felsefesine uygun olarak kendinizi zamanın akışına bırakacağınız sade şıklık hakim. Doğal taşların ahşap ile bütünleşen mimari dokusu, el yapımı seramik tabakları, kendine has sunumları, Japon ağacı kokulu ambiyansı, keyifli müzikleri, kokteyl barı ve keşfedilecek yeni lezzetleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

Her damak zevkine uygun seçenek

Yada Sushi’nin klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra birçok deneysel yeni lezzet de menüde yer alıyor. Ebi Snow, Cano roll ve imza ürünleri Crispy Red Chicken damak zevkine önem verenler için… Hafif lezzetlere yönelen misafirleri için ördekli salata, poke bowl gibi seçenekler sunmakta. Yada Sushi; crazy nigiri, tiger ramen gibi ürünleriyle de iddiasını ortaya koyuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir