Yenı̇ Lancome Hydra Zen Aloe Vera İçeren Lı̇kı̇t Nemlendı̇rı̇cı̇

Ultra hafif formül

Aktif yaşam tarzı ile cildin strese kapılabilir. Buna ek olarak, hava kirliliği, kuru ve soğuk hava gibi günlük etkenler cildin nemini kaybetmesine, rahatsız, daha gergin ve olduğundan daha kuru hissetmesine ve solgun görünmesine yol açabilir.

Hydra Zen Glow Aloe Vera İçeren Likit Nemlendirici, Hydra Zen ailesinin en yeni üyesi. Stresin gözle görülür belirtilerini azaltmak için formüle edildi. Hafif likit nemlendirici dokusu ve amino asitler, aloe vera, hyalüronik asit & gül özleri içeren formülü ile 24 saat boyunca nemlenmiş bir cilt sağlar.

Nemlendirme etkisine ek olarak, cildi yatıştırır, dış etkenlere karşı savunmaya yardımcı olur. Tüm gün boyunca sağlıklı görünen ışıltılı bir cilt sağlar. Cilt bariyerini güçlendirerek cilde canlı bir görünüm verir.

Canlı, ışıltılı ve yatışmış bir cilt

Aloe Vera içeren formülü ile 24 saat nem ve canlı, ışıltılı ve yatışmış bir cilt sağlayan Hydra Zen Glow, doğadan esinlenerek yaratıldı. Üstelik alkol içermiyor. Aloe Vera, nemlendirmenin yanı sıra cildin genç kalmasına da yardımcı olan, yüzyıllardır bilinen bir içerik. Hyalüronik asit ciltteki kuru görünüm ile savaşırken, gül özleri ise cildi yatıştırmaya yardımcı oluyor. İçeriğindeki amino asitler ise stresin ciltteki gözle görülür etkileri ile savaşıyor.

Karşı konulamaz ultra hafif likit formül… Rahatlatıcı bir nem dalgası gibi, cilt tarafından anında emilen dokusu ile gün boyu süren sağlıklı bir ışıltıyı ortaya çıkarır.

Hydra Zen Glow Aloe Vera İçeren Likit Nemlendirici cam şişedeki 50 ml boyu ile satışta. Fiyatı: 239TL Hem çantada hem seyahatte taşıma kolaylığı sağlayan 15 ml tüp şişesi ise 95TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir