Yeni Flormar Colors of Galaxy Far Paleti Serisi’nde neler var?

Galaksinin tüm renkleri seninle

Flormar’ın yüksek performansı ile dikkat çeken yeni Colors of Galaxy Far Paleti Serisi; mat ve ışıltılı dokuları bir arada sunuyor. Heyecan veren capcanlı renkleriyle, stilini eşsiz ve çarpıcı bir şekilde  göz makyajına yansıtmanı sağlıyor!

Dört heyecan veren renk paleti çeşitliliği

Pürüzsüz, yumuşak, mat ve parlak dokusu, kolay karıştırılabilen yapısı ve hem renklerin etkisini daha da canlı yansıtan hem de gün boyu kalıcılık sağlayan yüksek pigmentasyonu ile göz makyajında fark yaratıyor. Seri, ilhamını galaksinin sonsuz güzelliğinden alıyor; Mars, Venüs, Dünya, Satürn…

Flormar Colors of Galaxy Far Paletini, 9 pudra formdaki farklı renklerdeki mat ve ışıltılı farları bir arada sunan ambalajı sayesinde her zaman yanında kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Mars; bu eşsiz kırmızı gezegenin mat ve kırmızı tonlarını sergiliyor. Mat ağırlıklı ama parlak dokular da yer alıyor. 9 farklı rengin bir arada bulunduğu palet, göz makyajında bu yazın en favori renklerini  taşıyor.

Venus; ışıltılı ve saf aşkın güzelliğini resmeden nude tonlarla kendini gösteriyor. Adeta bir peri efekti sağlayan 9 rengin kusursuz birleşiminden oluşuyor. Gündüz doğal görünümleri geceleri ise ışıltılı efektleri ortaya koyuyor.

Saturn; en eğlenceli, en sıra dışı, en renkli göz makyajlarını yaratmak için canlı 9 farklı rengi bir arada sunuyor. ‘Ben buradayım’ diyen bakışlarınızla çarpıcı stilinizi ortaya koyun!

Earth; dünyayı, bitki örtüsünü, denizleri, kumsalları, dağları yani coğrafi tüm güzellikleri resmeden 9 farklı rengiyle göz makyajına canlılık katıyor.

Fiyatı: 109.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir