SPA at JW Istanbul ile yeni sezonda yenilenme zamanı

Gül bakımı ile zihnen ve ruhen dinlenin

İstanbul’un ilk JW Marriott oteli olma özelliğini taşıyan JW Marriott Istanbul Bosphorus; yeni sezonda hem bedenen, hem de ruhen yenilenmenin keyfini yaşatıyor.

Özel bakımları, hamam terapileri, masajları, cilt bakımlarıyla ünlü SPA merkezi Spa at JW Istanbul; kusursuz bir SPA deneyimi vadediyor.

Spa at JW Istanbul’un misafirlerine aromatik masajlar, yoğun kas masajı, stres giderici masaj, çakra volkanik sıcak taş masajı, kişiye özel Spa at JW Istanbul imza masajı, Bali masajı, müstakbel anne masajı, aromatik güllü Türk hamamı, klasik Türk hamamı, hamam keyfi, Griffin ruhu, Spa at JW Istanbul klasiği, çiftler için özel Griffin terapisi, ekspres sırt masajı, ekspres köpük masajı, refleksoloji, aromatik cilt bakımları, vazgeçilmez güllü cilt bakımı, derin temizleyici cilt bakımı gibi seçenekler sunmakta.

Güllerden gelen ayrıcalıklı cilt bakımı

Kuru, narin, atopik ve ince dokulu ciltlerin ihtiyaç duyduğu özen ile nemi sunan Spa at JW Istanbul; Vazgeçilmez Güllü Cilt Bakımı ile sağlıkla ışıldayan, canlı ve ipeksi görünümler yaratmakta… Gülün zarif kokusuyla ruhu da dinlendiren terapi; kan dolaşımını artırarak, hücre yenilenmesini destekliyor. Tek seansta pürüzsüz, sağlıkla ışıldayan, canlı, ipek kadar yumuşak bir görünüme imza atan bakım; merkezin en gözde bakımları arasında öne çıkıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir