Yeni Kiko Milano Sweet Affaires Koleksiyonu

Çikolatadan ilham alan vegan güzellik 

Kiko Milano; ilhamını çikolatadan alan, yüksek performanslı vegan formüllere sahip yeni Sweet Affaires koleksiyonu ile büyülüyor. Sweet Affaires koleksiyonu, çikolatadan ilham alan göz alıcı tonlar ve kokularla dolu. Sadece www.kikomilano.com.trde satışa sunuldu.

Koleksiyonu, zengin ve kremsi formülasyonları, çikolata tezgahlarından gelmiş gibi en hafif kakao tozunu hatırlatan yumuşak; ince öğütülmüş dokuları ile Kiko severleri şımartıyor.

Lüks bir pastaneden esinlenen ambalajları ve karite yağı, jojoba yağı ve kakao tozu ile zenginleştirilmiş formülleri ile yeni Sweet Affaires ürünlerinin ambalajını açmak; makyaj tutkunlarını, çok lezzetli bir şölende gibi hissettirecek.

1.Görkemli cilt

Cocoa Revitalizing Face Mask; çift uçlu maske fırçası sayesinde kolayca uygulanıyor. Cocoa Lip Scrup, şeker kristalleri ile zenginleştirmiş yapısı ile dudaklara peeling yapıyor.  8 saate kadar nemlendirme etkisine sahip Cocoa Hydrating Lip Balm dudak bakımını tamamlıyor.

Formülünde bitter çikolatalı mus, vanilyalı krema, kehribar ve misk notaları bulunan Melting in Love Scent; lezzeti kokusu ile cilt bakımını tamamlıyor. Fiyatı: 199.99 TL

2.Kakao parıltısı

Koleksiyon, jojoba yağı ve kakao tozu içeren iki çikolata esintili yüz ürünü ile ışıltı vadediyor. İpeksi yumuşaklıkta iki renkte iki ton renk sunan Duo Cocoa Blush, istenilen yoğunluktaki rengi yaratmaya imkan veren bir formül sunarken Duo Cocoa Highlighter, doğal ışıltılı bir bitiş ile süper ışıltılı bir seçeneği bir araya getiriyor. Duo Cocoa Blush fiyatı: 224.99 TL

3.Gözler

Sweet Affaires koleksiyonu, açık karamelden en koyu çikolataya kadar ten rengi tonlarına sahip ürünleri ile, yumuşak ve şehvetli bir göz görünümü yaratmaya imkan tanıyor. Guilty Pleasure Eyeshadow Palette, mat ve metalik renk paleti ile geniş bir renk seçeneği sunmakta! Kakao özü içeren Delightful Eyeshadow ise, zengin renk seçeneği ve yoğun pigment yapısı ile gözlere ışıltı katıyor.

Guilty Pleasure Eyeshadow Palette fiyatı: 254.99 TL

Çift uçlu Eyeliner Duo, dumanlı bir görünüm yaratmak için ideal. Gözün şeklini belirlemek için işaretleyici ucu kullanılan ürün; kajal ucu sayesinde yumuşak bir şekilde dağılan, romantik bir kenar oluşturmak için mükemmel bir seçim.

Sweet Affaires Eyeliner Duo fiyatı: 119.90 TL

 All In One Mascara and Eyeliner ise, kirpiklere tek dokunuşla olağanüstü hacim efekti, renk ve görünüm kazandırıyor.

4.Şeker dudaklar

Koleksiyonda çikolata kokulu iki dudak ürünü yer alıyor. Sweet Kiss Duo Liquid Lip Color; sıvı mat renk seçeneklerine sahip ucu ve parlak bir görünüm için farklı uç alternatifine sahip. Çift taraflı yapısı ile dudaklara uzun süreli, kalıcı, bulaşmayan bir görünüm veriyor.

Dudakta tatlı ve kremsi bir saten etkisi bırakıyor. Sweet Kiss Lip Stylo‘nun göz serisindeki yumuşak kahverengilerle uyum sağlayacak şeker renginde üç tonu var.

Sweet Affaires Sweet Kiss Lip Stylo fiyatı: 119.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir