Yılbaşı gecesinin göz alıcı tasarımları Beymen’de sizi bekliyor

Jet-set’in tercih ettiği markalar da var!

Yılbaşı gecesi için dünyaca ünlü markaların 2020-2021 Sonbahar Kış koleksiyonlarındaki göz alıcı tasarımlar BEYMEN’lerde sizleri bekliyor.

İhtişamlı, tüy detaylı tasarımları ile kırmızı halının favori markalarından 16Arlington… Feminen elbiseleri ile Rasario… Leopar desenli modelleriyle Alexandre Vauthier ve hayalperest fırfırlarla bezeli sofistike tasarımları ile Alexis yeni yılı karşılarken göz alıcı bir görünüm vadediyor.

Naif, romantik ya da ışıltılı

Nostaljik siluetlerden ilhan alan Jonathan Simkhai… Viktoryen izler taşıyan modelleriyle Self Portrait… Dantel ve işleme detaylarıyla Tadashi Shoji ve yılbaşıyla özdeşleşen çarpıcı kırmızı tonlardaki ipek elbiseleriyle Maria Lucia Hohan naif ve romantik stil portreleri çiziyor.

Sim ve payet işlemelerle zenginleşen tasarımlarıyla Aidan Mattox… Parlak dokulu etek ve bluzlarıyla Paco Rabbane… Payetli mini elbiseleriyle Maison Kairos yılbaşı gecesine ışıltısını katıyor.

Dünya yıldızlarının ve uluslararası jet set’in tercih ettiği markaların yanı sıra In the Mood For Love, Erdem ve Raisa Vanessa gibi başarılı Türk markalarının da yer aldığı pek çok ünlü markanın 2020 – 2021 Sonbahar Kış koleksiyonlarındaki parti elbiseleri BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde modaseverlerle buluşuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir