Akne problemi olanlar için geliştirilen antı-agıng özellikli yeni seri 

Institut Esthederm Propolis+

Institut Esthederm Intensive Moleküler Bakım Serisi’ni oluşturan 7 molekülden biri olan Propolis yenilendi ve güçlendi! Cilt endişelerini hedef alarak ihtiyaca uygun, hızlı ve kalıcı çözümler sunan ürün grubunun anında arındırmayı hedefleyen serisi, eklenen güçlü özellikleriyle birlikte Propolis+ olarak karşımıza çıkıyor.

Institut Esthederm, saf moleküller ile zenginleştirdiği propolis bileşimli Propolis+ serisi sayesinde, akne tedavisini anti-aging özelliği ile birleştirerek devrim yaratacak bir ürün grubu sunuyor.

Yaşlanma belirtileri ile karşı karşıya olan 25-40 yaş aralığındaki dört kadından biri, akne sorunuyla savaşıyor. Bu iki soruna aynı anda çözüm bulmak amacıyla yaratılan Propolis+ serisi, içerdiği salisilik asit, çinko ve ferülik asit sayesinde sivilce sorunuyla savaşırken yaşlanma belirtilerini önleyerek cildin koruma kalkanını güçlendiriyor.

Propolis+, yaklaşık 400 bileşenden oluşan, zengin ve geliştirilmiş içeriği sayesinde sivilce kaynaklı kızarıklıklar, genişlemiş gözenekler, lekeler, izler ve parlaklık kaybı sorunları ile karşı karşıya kalmış ciltlerin bir numaralı bakım serisi haline gelecek.

PROPOLIS+ SERUM-LOTION

Çinko ile zenginleştirilen formülü ile gözenek görünümünü azaltmaya, kusurları ve sivilce kaynaklı izleri önlemeye ve azaltmaya yardımcı olur. Cildi arındıran, daha rafine bir cilt dokusu sağlayan losyon, içeriği sayesinde sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt elde edilmesini sağlarken, lekelerin bıraktığı kalıntıları ve izleri tedavi eder. T bölgesinde oluşan siyah noktaları ve yağlı görünümü yok etmeye destek olan losyon, alkolsüz ve yaşlanma karşıtı içeriğiyle oksidatif stres kaynaklı çizgilerin de zamanla kaybolmasını sağlar. Sabah ve akşam kullanım için uygundur, pamuk yardımıyla uygulanır. Fiyatı: 389TL (130ml)

PROPOLIS+ CONCENTRATE SERUM

İçeriğindeki yüksek propolis oranı sayesinde S.O.S. sivilceler üzerinde hızlı bir şekilde etki sağlar. Salisilik asit ile güçlendirilmiştir. Yeni çıkan sivilcelere anında müdahale ederek aktif sivilceleri tedavi ederken siyah nokta ve geniş gözenek gibi cilt problemleriyle de savaşır. Keratolitik etkisi sebebiyle akşamları lokal olarak kullanılması uygundur. Fiyatı: 699 TL (30ml)

PROPOLIS+ SKIN PERFECTOR CREAM

İçeriğindeki ferülik asit ve yaşlanma karşıtı peptitler sayesinde, hem yoğun akne tedavisi sağlayan hem de yaşlanma karşıtı etkisi olan ilk bakım kremi olarak karşımıza çıkıyor. Ciltteki parlaklığı ve kızarıklığı azaltarak cildi pürüzsüzleştirir ve mat bir görünüm sağlar. Sabah ve aksam kullanım için uygundur. Fiyatı: 679 TL (50ml)

PROPOLIS+ DEEP CLEANSING MASK

Bir kil türü olan kaolin ile cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken siyah nokta ve sivilce bakımı yapar. Gözeneklerin ve siyah noktaların yok olmasına destek olan maske, ciltteki fazla sebumu ve kirleri emerek cildi arındırırken aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırır. Haftada bir tüm yüze ya da sivilcelerin üzerine lokal olarak uygulanabilir. Cilt alıştıktan sonra hafta 2-3 kere kullanılabilir. Fiyatı: 589 TL (75ml)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir