Anadolu Yakası’nın gözde semti Caddebostan’da yeni lezzetler

Artois Cadde ile gastronomi yolculuğuna hazır olun

Caddebostan’da zengin menüsü, eşsiz tatları ve enerji dolu atmosferiyle yepyeni bir mekan Artois Cadde… Hazer Amani Şef’in keyifli sunumları ve farklı lezzetleri ile misafirlerini  gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

İsmini Fransa’da tarihi bir bölgeden alan Artois’in yaratıcısı, başarılı bir kadın girişimci Şeyma Yıldız. Tanıdık sağlıklı lezzetleri sıra dışı yorumlarla sunan mekan, nezih bir ortam sunuyor.

İsmini Van Gogh’a ilham veren tarihi bölgeden alıyor

Şeyma Yıldız, Artois’in öyküsünü şöyle anlatıyor: “Adını Fransa’da tarihi bir bölgeden alıyor. Kendine özgü kültürel özellikler taşıyan Artois bölgesi aynı zamanda yöresel edebiyatın ve sanatın canlandığı ilham verici bir bölge. Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un bir dönem eserlerine de ilham oldu. Geçmişle günümüz arasında kültürel bir köprü kuruyor.

Artois’i ister arkadaşlarınızla keyifli ve uzun vakit geçirmek için, isterseniz de yoğun iş temponuzu en konforlu şekilde yaşamak için tercih edebilirsiniz. Başta dünyaca ünlü başarılı şef Hazer Amani olmak üzere mutfak ekibimizin imzalarını taşıyan seçkin lezzetlerimizle, sizi ve dostlarınızı keyifli bir deneyim yolculuğuna davet ediyoruz.’’

Farklı ve lezzetli imza kokteyller

Artois Cadde’de birbirinden lezzetli kokteyllerinizi yudumlarken sevdiklerinizle keyifli anılar biriktirmeye hazır olun! Renklerin aromatik dansı, Artois‘in benzersiz atmosferiyle buluşuyor. Artois‘in hem damakları hem de gözleri doyuran imza kokteylleri, farklı damak tadlarına hitap ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir