BEYMEN 2021-22 Sonbahar/Kış Kampanyası: Stayin’ Alive

Dünyaca ünlü tasarımlar yer alıyor

900’ü aşkın dünya markasının en yeni koleksiyonlarını ve hit ürünlerini modaseverlerle buluşturan BEYMEN; müzik ve dansın enerjisini taşıyan Stayin’ Alive reklam kampanyasıyla 2021-22 Sonbahar/Kış sezonunu karşılıyor.

Kutlama niteliğindeki kampanya; yaşama sevincini ve coşkuyu neon ışıkların aydınlattığı bir dans pistine taşıyor. Fonda ise 70’li yıllarda gençliğe ilham olan Saturday Night Fever filminin soundtrack’iyle tanıdığımız Bee Gees’in meşhur şarkısı Stayin’ Alive var. Bir dönemin ikonik parçası Stayin’ Alive; BEYMEN kampanyasına özel olarak FFW Records tarafından yeniden düzenlenip, modernize edildi.

Başrolde kimler var?

Kampanya çekimlerinde, geçen yıl Models.com tarafından Yılın Modeli seçilen; bu yıl Forbes’un Sanat & Stil kategorisinde 30 yaş altı en başarılı isimler arasında gösterilen Alton Mason var. Aynı zamanda başarılı bir dansçı olan Mason; uluslararası lüks moda markalarının kampanyalarında yer aldı.

Stayin’ Alive’ın bir diğer başrolü ve Alton’ın dans partneriyse moda dünyasında yıldızı giderek parlayan Natalia Bulycheva. Çekimlerde ikiliye; modeller Manu Kumar ve Doğa Bursalı eşlik ediyor.

BEYMEN Stayin’ Alive 2021-22 Sonbahar/Kış Kampanyası; dünyaca ünlü fotoğraf duosu Hunter & Gatti tarafından görüntülendi ve prodüksiyonu 212 Studio tarafından gerçekleşti.

Kampanyada Balmain, Versace, Dolce&Gabbana, Etro, Cult Gaia, Oseree, Fendi ve Kenzo gibi dünya markalarının yanı sıra; Beymen Collection ve Academia’nın 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının başlıca tasarımları da var.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir