Botanik serum markası Lonjevite artık Beymen’de!

Genç bir cildin anahtarı 

Botanik bitkilerin çoğu UV ışığına maruz kalarak; doğrudan güneş ışığında gelişebildikleri için yüksek antioksidan yararlara sahiptir. Bu sayede hiperpigmentasyon ve kırışıklıklara karşı en güçlü bir faydayı oluşturmaktadır.

Lonjevite’nin köklerini, Türkiye’de eczacı ve aromaterapi uzmanı Gülşah Onel ve tasarımcı Hande Özuysal attı. İtalya başta olmak üzere Berlin, Fransa ve Hong Kong’ta satılmaya başlayan Lonjevite, bu faydaları sağlıyor. Klinik olarak etkili serumları, temizleyicisi, siyah obsidiyen Gua Sha Taşı ve dudak balmı ile tüm iyi yaşam noktalarında tüketiciye ulaşıyor.

Her adımda sıfır karbon ayak izi hedefiyle…

Lonjevite, gezegenimiz için büyük resme odaklanmakta… Marka, bir adım ileride, tamamen temiz üretim süreçlerini tercih ediyor. Etkileri aktif olarak deniyor ve azaltıyor. Ambalaj için geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeler seçiyor.

Serum, temizleyici ve dudak balmı formüllerinde cildin doğal yağ bariyerini korumaya yardımcı botanik yağlardan var. Çok amaçlı ürünler oluşturmak için, özel, antioksidan aktivitesi yüksek, kompleks yağlarla çalışılıyor.

‘Güzellik gezegene saygılı olursa yüksek performanstan bahsedebiliriz’

Gülşah Onel ve Hande Özuysal benimsedikleri yaklaşımı; “Her zaman saf, taze ve toksinsiz bileşenlerle; sade bir cilt bakım ritüeli önceliğimiz. Yüzde 100 doğal ve çevre dostu olan formüllerimizde sürdürülebilirlik kavramını, çevre dostu ambalaj tercihimiz ile de destekliyoruz. Biyofotonik cam ile ürünlerin kalitesini daha uzun süre koruyoruz. Daha az atık olmasını hedefliyor, diğer cam ambalajlardan daha iyi bir seçenek sunuyoruz. Cilt sağlığını lüks ve yüksek performanslı botanik yağlarla etkilerken; toprakta, suda ve havada zararlı bir ayak izi bırakmamaya odaklanıyoruz” diyerek açıklıyor.

Marka, geçtiğimiz günlerde Beymen.com’dan da tüketiciye ulaşmaya başladı. Lonjevite, ürün gamını saç ve vücut ürünleriyle geliştirmeyi planlıyor.

Antioxidant Rejuvenating Serum

İçerisinde antioksidan, fitosteroller, omega 3-6-9 yağ asitleri ve zengin 14 botanik aktif yer alıyor. Cildin nem ihtiyacını gidermeye ve çizgi bakımının yapılmasına yardımcı oluyor. Kolajen ve elastin seviyelerini destekleyerek cilt elastikiyetini güçlendirir. Daha sıkı, daha ışıltılı ve daha genç bir cilt görünümünü destekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir